Podfukáři (2013)

Jo je to fajn. Dynamický, útočný, má to šmrnc a tempo. Ocenila bych více důrazu na vztah mezi čtyřmi jezdci. A když už ne, tak alespoň to profesionální pouto by tam mělo být viditelné a důrazné. Bohužel mi někdy přišli jak sobě cizí lidé s nezájmem spolupracovat - trochu blbý zrovna v tomhle filmu. A hodilo by se mi vysvětlit pár nesrovnalostí o jezdci pátém - překvapivý moment zajisté. Otázkou zde může zůstat, zda to nebylo až moc překvapivé. Navíc mi tam chyběla taková ta klasická tajemnost magie. Tyhle faktory snímku ubírají procenta a tím pádem i pomyslnou hvězdičku. Podfukáři, ale pro mě zůstávají efektní a akční bombou s nádechem tajemna - a to já ráda.

Rivalové (2013)

Tak to je bomba! taky bych chtěla takovýho rivala :D - ne, tak trošku seriózněji, myslím to vážně. Ten jiskřivej vztah mezi nima je i v tom filmu totálně opravdovej. Tohle je prostě sakra herecká orgie! ..Celý dílo se nese v takovym rytmu, že od něj ani neodtrhnete oči. Zkrátka - závodních filmů s tak bravůrně zvládnutou kamerou opravdu neni mnoho! - ale tohle fakt žerete! každej detail, každý otočení kola, každej pohyb volantem, každej zvuk, každej pohled i dech! - neuvěřitelný jak je to uvěřitelný!..Navíc skvěle zvládnutá jak režie, tak scénář - skvěle vyváženej kolotoč stoupajícího adrenalinu a vztahových etud! .. jako WOW no

V zajetí démonů (2013)

skvělé zpracování... sice furt čekám na něco, u čeho se poseru strachy, ale toho se asi nedočkám :D ..zkrátka, tohle patří mezi dobře udělaný horory, jojo

Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)

Čtyři hvězdy jen proto, že tento (opravdu velice zdařilý a kvalitní) divadelní záznam se s tím, co jsem onoho zdárného večera viděla v Činoherním klubu srovnat prostě nedá. Tenhle důvod mi nedovolil dát plný počet, ale vážně mě to trhá za srdce. Dámský krejčí - jedno z nejvtipnějších divadelních představení, co jsem kdy viděla. Výborné herecké obsazení a naprosto vhodně zvolená jednoduchá scéna, která splnila účel (pan Holub by mohl vyprávět). A jen tak mimochodem ..do divadla jsem vcházela JÁ jak se patří nalíčená.. z divadla pak odcházel takový horší Joker..zjistila jsem, že moje oční linky nejsou až tak kvalitní, aby udrželi cca 100 minutový nával slz.

DonT Stop (2012)

téma, ze kterýho se dá vytěžit opravdu mnohem víc...tohle byl celkem nic neříkající pohled na underground za komunismu...herci nepřesvědčivý, příběh celkem nudnej..dvě hvězdy za kameru a pár dobrejch momentů

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Asi jsem čekala, že mi to odhalí trochu víc, že se dozvim víc, že se mi rozsvítí..a jako bohužel..ale to je jen asi moje taková sugesce, s kterou jsem se na to šla dívat..v podstatě tomu filmu moc nechybí, je to dobrodružné a fascinující, napínavé..jen prostě nemám ráda sci-fi, skřeti, mluvící monstra, slizký bůhví co, to neni zrovna můj šálek čaje, tímhle si mě Pán Prstenů a Hobit jako většinu z nadšenců naopak nezískal..u mě jde o silný příběh, charaktery, statečnost, dobrosrdečnost a napětí, toho je tam spousty :)

Jak se zamilovat (v osmi lekcích) (2012) (TV film)

dost předvídatelný, všední - neurazí, nenadchne..ale dobrá odragovačka, ideální na relax, nebo na to když ležíte s chřipkou v posteli, nudíte se a chcete film u kterýho nemusíte absolutně přemejšlet, ale zase bacha, abyste u toho neusli..a hlavní hrdinka? no bože! Vyměnt jí a mohlo by to bejt i lepší.. a hlavní hrdina? mohl by mít teda víc elánu, nebejt tak laxní, ale asi neměnit, je to totiž fešák!

Martin a Venuše (2012)

Tohle je přesně ten důvod proč se říká, že Český filmy stojej za starou belu! ..Film bez duše, spádu, dynamičnosti a hlavně - bez jakýkoliv originality. Nevidim vlastně ani žádnej důvod proč se na Martina a Venuši kouknout. Protože je to tak strašně opakovanej příběh ze života? Super no, to je každej druhej.

Miláček (2012)

Nuda jako svině ..nemůžu dát prostě jednu hvězdu, protože ty záběry a kvalita, překvapivě obstojný herecký výkon Pattinsona a hudba..svědomí mi to prostě nedovolí, ale už nikdy to nepotřebuju vidět