2001: Vesmírná odysea (1968)

Vážení, tak tohle je pro mě ten nejrozporuplnější film ever! Nedokážu to ohodnotit, prostě nedokážu. Chystala jsem se na něj už děsně dlouho a teď nastal čas. Pustit si ho v půl 12 v noci byl teda vrchol hlouposti, tleskám Kačko. No jako usla jsem u toho, ne že ne. A pak mě probudily tak šílený zvuky linoucí se z obrazovky, že jsem se málem počůrala a rozbrečela strachy, fakt. Jako..dokoukala jsem to další den..a na to tedy asi musíte mít já nevim co, abyste seděli přilepení k obrazovce a nevěřícně hltali 2 a půl hodiny v kuse tuhle vesmírnou odyseu a pak řekli "nejlepší film, co jsem viděl". Já nevim, jak bych se na to měla dívat, abych to zhodnotila jako nejlepší a nejkulturnější zážitek na světě. Dokoukala jsem to s přeskakováním pasáží, protože něco mě tam fakt nudilo a řikala jsem si "kurva cože?", první půl hoďku jsem vážně nedala...naopak u poslední půl hodiny jsem byla jak přikovaná, ve stresu a pak jako aha, aha..wow..normálně mi z toho bylo zle..hele já prostě nevim a nehodnotim, dokud to neuvidim souvisle ještě jednou (to bude asi trvat) ..tohle je prostě děsnej bizár

40 dnů a 40 nocí (2002)

Můj problém, že nesnášim Harnetta..ale to, že to byla blbost už zas tak můj problém neni..