Hra s nevěrou (2005)

Dnes asi může psát scénáře kdokoliv se namane. Stačí vzít nějakou starší předlohu, např. Nevěsta přes internet, hodit to přes kopírák a je hotovo. Prostě Deja vu, jak říkají ostatní. Film Derailed, opět pěkně přeložen do češtiny jako Hra s nevěrou, je navíc obohacen o neuvěřitelnou spoustu blbostí a nezachraňuje to ani vyjukaný C. Owen a už vůbec ne Jannifer. Je to odpad, ale najdou se i horší filmy.

Příšerná tchyně (2005) odpad!

anglicky se tchýně řekne mother-in-law, tvůrci filmu ho vtipnou přesmyčkou pojmenovali na monster-in-law a udělali dobře, protože to bylo to nejvtipnější, co se jim na tomto "projektu" podařilo.

Kameňák 3 (2005) odpad!

V podstatě ať natočí Zdeňa Troška jakejkoliv film, většinou se stane diváckým hitem a asi z toho důvodu si myslí, že si k nám může dovolit cokoliv. ZASTAVTE HO NĚKDO PROBOHA, nebo jestli uvidím na plakátech že se někde uvádí Kameňák 4, prostřelím si hlavu.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Jen tak pro srovnání: s pětiletou dcerou jsme vydrželi v kině celý film, u Ohnivýho poháru pouze dvacet min. Je to krásná pohádka, ve které se ani neobjevuje zlo jako takové, jen špatný povahový vlastnosti některých dětí. Zkrátka vynikajíci Burton, Deep a všichni herci v dětských rolích a i ten soundtrack může být zajímavý.

Doktor Popaul (1972)

Netvrdím, že je to největší pecka s Belmondem, ale každopádně je to Bébel jak ho známe a máme rádi. Sukničkář, trošku intrikář a klaun

Cabin Fever (2002)

Já myslím, že Eli Roth přesně pochopil jak má vypadat správnej béčkovej horor, ve finále to sice možná vypadá jako hodně černá komedie, nicméně stejně jsem se dobře bavil. A protože je mi pana režiséra líto /je ve stejným věku jako já/, že jeho film někteří kolegové ohodnotili jako odpad, dávám za pět... A ti herci? Nečekal jsem, že by se v tomhle žánru objevil třeba Dustin Hoffman. Hudba - nikdo jiný než gigant Angelo Badalamenti! Ve filmu jsou perfektně propracovány detaily pozadí a ta chata, na které se to celý odehrává, je fakt úžasná. Je to pocta všem známým hororům, velmi dobrá práce Eli!!!