Frasier (1993) (seriál)

Na tomto serialy mam najradsej, ze zosmiesnuju celu tu snobsku vrstvu ludi, tym ako si strasne zakladaju na takych blbostiach. Na niektorych castiach som sa neskutocne bavila, takze moje hodnotenie je jednoznacne.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Sklamanie...cakala som trochu viac niecoho co som videla v serii x menov..ked uz si to dali do nazvu a tu bol len boj zabijanie a boj a zabijanie..niekedy uz som mala pocit, ze sa kantria len tak pre zly pohlad

Hanna (2011)

Neocakavala som od toho vela, ale aj to malo ma sklamalo..chybala mi tam nejaka hlbsia pointa..ale co by som asi chcela..no a ten zaver to uplne zakotvil:)

X-Men: První třída (2011)

Dufala som, ze ked pozrem tento film tak dam 5 hviezd, ale nebolo to celkom take ako som ocakavala..pre mna prilis politiky bolo v tom, ale uvitala som s nadsenim novych mutantov a celkovo pribeh a spracovanie bolo velmi dobre..clovek sa nenudi?:)

Voda pro slony (2011)

Musim priznat, ze som ostala trochu sklamana. Cakala som trochu vyraznejsi dej alebo ako by som to nazvala a zaroven mi chybalo trosku viac iskry medzi hlavnou dvojicou, ale inak prijemny film.

Kazatel (2011)

Podla mna to beckovy film vobec nie je. Clovek sa moze stratit v nabitom deji, ale ta samotna vazna atmosfera mi tam velmi vyhovovala. A co ocenujem uplne najviac je Paul Bettany, ktory sa na tu rolu neskutocne hodil a zahral ju paradne

Posedlost (2000) (TV film)

Namet bol dobry, ale spracovanie bolo uplne nudne. Ja by som si ten namet dokazala tak perfektne predstavit inak spracovany. Dej sa strasne vliekol a pripadalo mi to, ze ten film ma dvojnasobny cas. Aj samotne vyvrcholenie bolo dost o nicom, ale pozerat sa to da.

Na doraz (2010)

Spociatku som na to pozerala ako na stupidnu komediu, ale potom ma to nejak zacalo bavit a zacala som sa bavit aj ja. Zach toho ,,blazna" zahral uplne super a uprimne keby na mna pozre takym bezbrannym pohladom tiez by som ho nedokazala nechat len tak stat na ulici:D...ale aspon, ze si donesl koblizky..:D:D

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Dost so sa tesila na tento film s vedomim, ze sa bobavim, ale prislo trochu sklamanie. samozrejme niektore sceny boli uplne super a niektore boli totalne suche, takze v konecnom dosledku mi to prislo trochu nevyvazene, ale na tie tri hviezdicky to je tak akurat na pobavenie:)

Thor (2011)

Tak zacnem pozitivami..tych je viac:) Paci sa mi vyber hlavnej postavy..velmi sympaticky aj ked v prvej casti filmu by som ho asi dobre prefackala, ale neskor sa stala z neho velmi sympaticka osoba. Vsetko bolo pekne, prepracovane neopozerany namet atd, ale nastval ma ten koniec inak by som dala 5 hviezd, ale nazor nechame si otvoreny zaver pre mozne pokracovanie ma vie vzdy nastvat