Králova řeč (2010)

Krasny film, vyborny scenar,este lepsie herecke vykony a zaroven sa dozie clovek aj nieco z historie. Odo mna ma 4 a pol*.

Opravdová kuráž (2010)

Dost netradicny film, ale pacil sa mi a to ja zrovna velmi westerny neoblubujem. Podla mna vyborny scenar aj vyber hercov a ich herecke vykony, ale ten koniec mi prisiel dost divny..popravde by mi tam mozno ani nechybal nejak velmi.

V řetězech (2006)

Dost divne a nerealisticke podla mna. A keby uz to mam brat z toho realistickeho pohladu tak ten parik psychopatov by podla mna nevydrzal dlhsie ako pol roka. Film ale zato celkom pozeratelny a ocenujem herecke vykony.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Priznam sa, ze toy story nepatri zrovna medzi moje oblubene rozpravky, ale povedala som si, ze si to pozriem. Ten prvotny pribeh by mi tam skutocne nechybal, ale nevadi..budis. Ale asi prvych 15 minut ma tam neskutocne vytacal Woody. Potom sa konecne unormalnil a bolo to clekom zlate az do konca..takze celkove zhodnotenie..pekna rozpravka na oddych.

Na vlásku (2010)

Velmi zlata a krasna rozpravka, aj ked mam jednu vycitku..ale to by som musela vytknut vsetkym disneyovkam, pretoze nemam rada tie pesnicky alebo spievacie pasaze alebo ako by som to nazvala.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Je to podla mna najlepsia cast zo serie, takze by som to zhodnotila nieco medzi 3 a 4 hviezdickami. Musim povedat, ze som rada, ze v tejto casti uz boli iba dve tie decka, pretoze ten peter ma tam neskutocne vytacal v tych predoslych castiach a suzan bola tiez trochu prispata. V skratke, celkom slusna rozpravka:)

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Niektori pisu ze tento film sa im pacil viac ako prva cast , ale s tymto jednoznacne nesuhlasim. V celom filme sa vkuse len bojovalo a uz som ku koncu ani nevedela preco a kto je s kym...proste dejova linia sa stracala v boji.

Legenda o létajícím Cypriánovi (2010)

Na slovensky film to bolo pomerne dobre na moje prekvapenie..myslim, ze v poslednej dobe asi najlepsi slovensky film, ktory som videla. Nepacilo sa mi rozsekanie deja a taka necelistvost, ale inak sa to celkom dobre pozeralo.

Potomci lidí (2006)

Dost psycho film podla mna. Bud som ja dsot nechpava alebo to bolo fakt tak divno spravene, ze niektore veci mi tam prisli dost nezmyselne a divne a celkovy dojem je asi taky, ze som bola rada ked som to dopozerala do konca a uz nikdy viac to nepotrebujem vidiet.

Zrození šampióna (2009)

Az sa mi nechce verit ze sa tento pribeh skutocne stal, ale som rada ze existuju aj takyto ludia, aj ked si myslim, ze to bolo urcite trochu prikreslene reps prikraslene ako to uz v americkych filmoch byva, ale pacilo sa mi to.