Le Mans (1971) odpad!

Takáto pičovina, teším sa nadšene aká to bude paráda stiahnem pozriem a len mi smutno ostalo. pozeral som to 3x zrýchlené lebo by ma odniesli zrejme. Fakt jeden z najnudnejších filmov na svete.

Ocelová pěst (2011)

Jedna hviezda za nápad aby krpec pred zápasom tancoval, ostatné prudko odpísané z rocky 1 a 6....inak odpad hlavne za to odpisovanie

Proroctví (2009) odpad!

Hlúpy film, hodnotím jednoducho odpadom....znechutene pripájam odôvodnenie....Príbeh filmu bol po celý čas predostieraný pútavo až strašidelne, ale to všetko preskočme a povedzme si kde zaspala logika...Keď tí bieli mudráci vedeli už tam dávno čo sa stane prečo to nechali na poslednú chvíľu? Poviem ľuďom ,ktorých evakuujem ,že prečo ich evakuujem a vysvetlím to aj ich rodinám, ale to už som odbočil....načo zachraňovali ľudstvo? Koho už len naserie ,že všetko zomrelo keď su všetci mŕtvi? Jedine ak by mali mimozemšťania snami nejake plány...ako transformery keď nás chceli ako lacnú pracovnú silu, určite ich dôvod pre záchranu ľudstva nebol pre ľudstvo príjemný, takže film nemá význam. FIlm NEPOZERAŤ! nesťahovať a zmazať!!!!

Muž ve stínu (2010)

Tento film svojou atmosférou, témou a priebehom presne pasuje do času keď von vládne treskúca zima a na intráku je vnoci nuda, ale stale vôľa pozrieť si film. Obivan hral svoje, agent 007 tiež. Jediné plus je to ,že film som vystihol presne vtedy keď som mal náladu totožnú s náladou filmu.

Tři dny ke svobodě (2010)

ANO! povedal som si keď som po pár minutach pozerania zistil ,že som na FTPčku natrafil na kvalitný snímok, to sa často nestáva :). Učiteľ ukazuje to ,že keď to má človek v hlave v poriadku a nie zbordelené ako 80% obyvateľstva planéty dokáže veci poriešiť ako chce. Odzačiatku filmu som čakal iný príbeh ale tak ma to strhlo keď si Johnova žena umýva krv z kabatu a vtrhli tam fízli ,že ma skoro treplo zo stoličky. John po rokoch zistil čo skutočne chce a nenechal si dotoho kafrať nikomu. Vytiahol si nevinnú ženu z basy, ušiel debilom z americkej polície uplne v kľude lebo ich myslenie je priesvitné ako vrstva zlata v našej štátnej pokladnici. (btw vrstva zlata skutočne dokáže byť "priesvitná") ale v tomto zmysle to chápte tak ,že tam žiadna nieje, a ešte aj syna zosebou vzali do Venezuely. No paradička. Ale druhý krát si to už nepustím, v podobnej zápletke určite tento snímok prekonáva film 96 hodín. Ale ten si tiež už nikdy nepustím. Na konci filmu som bol šťastný ,že sa Johnovej rodine podarilo spojiť sa a vypadnuť z toho bordelu USA.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Zavŕšenie ságy o Harry Potterovy nenechá suchými mnoho očí, či už z toho dôvodu ,že je to predsa len koniec celého príbehu, alebo pre to ,že herečka ktorá stvárnila Ginny W. je neuveritelne škaredá, alebo že z toho mohli spraviť užastný koniec kde by bolo miesto niektorých fakt debilných scén a'la HP 1 ,ktoré sa snažili tváriť smiešne, zobrazenie predpokaldaného konca priateľstva a prejavu náležitej vážnosti tejto chvíle nejakými slovami ako "Boli ste moji najlepší priatelia, tí najlepší akých som mohol mať, ďakujem za všetko a blá blá blá" plus nejaký ten super soundtrack...a hneď by to bolo o poznanie smutnejšie, vážnejšie a lepšie. Ako keby sa Yates bál ukázať ,že deti už vyrástli a práve zabíjali smrťožrútov a ,že to či Harry premôže Voldemorta už nieje len o náhode ale je to tímová práca študentov...Jediná podarená scéna hodná formátu tohoto titulu je tá keď Mc.Gonagalová prebudí kamenných strážcov..ale aj tak to hneď dojebala tým čo pustila z papule krava pomätená...dávam tomu dve ,možno tri ,nanajvýš 4 hviezdy.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Pé-eS: A ten kokot doláme bazový prútik...no mohol zneho aspoň sirup navariť ten jeho Albus Severus zapožičaný z Twilightu by potreboval vydruzgať nejakej bazovice dobrej aby zmocnel lebo takúto trosku už aj dobijú na tých hajzloch Rokfortských zasíkaných...

Kung Fu Panda 2 (2011)

Vadí mi, že je to rozprávka. Každá vážnejšie vyzerajúca scéna s perfektne prevedenými kung fu trikmi je pokazená debilnou destskou nešikovnosťou pandy. Nieje to smiešne ani pre deti do 5 rokov čo sú vlastné dnešné 15 ročné deti.