Pan Rosnička (2005)

Pro Weather Mana mám slabost. Tyhle melancholický postavy mám rád.

2Bobule (2009) odpad!

Vydržel jsem se na to dívat asi tak patnáct minut. Mohl ten Rusák natočit ještě větší debilitu? Už tam chyběl jen Roman Skamene a Petr Rychlý.

22 výstřelů (2010)

Vlastně ani nevím, co mám napsat. Filmu bych určitě vytkl přehnaně akční pasáže, díky kterým divák může cítit béčkový odér od začátku do konce. Rozhodně to mohlo být lepší, ale viděl jsem i horší filmy z mafiánského prostředí. Sečteno podtrženo: Je to průměr, který mohl být mnohem zajímavější.

Nebeští jezdci (1968)

Skvělý film. Je mi líto, že se nenatočilo více takových filmů. Bohužel se z Nebeských jezdců stala trezorová záležitost. Posraná okupace, posraní komunisté, nevděčný národ plný posranců. Nejhorší byla ta naivní zmínka Jiřího Hrzána. Prý budou vítáni, až přijedou... Souhlasím s názorem, že je podoba Tmavomodrého světa jasná. Vlastně se dá říct, že je to novější verze Nebeských jezdců. Na druhou stranu Svěrák ve ''svém'' filmu ukázal, jak ve skutečnosti letci dopadli.

Sklapni a zastřel mě (2005) odpad!

Neuvěřitelně trapný a pitomý film. S takovými filmy budeme západnímu světu vždy jen pro smích. Já se divím Čechům, že ze sebe dělají takové východní idioty. Co si asi může myslet cizinec, který se na takový film podívá? Asi jedině to, že jsme vlastně totální debilové žijící kousek od Ruska, takový poloruský Absurdistán. Ten film postrádal logiku. Skoro ničemu se nedalo zasmát. Žijeme sice ve střední Evropě, nemáme se zase tak bídně, ale díky těmto filmům se asi v zahraničí nezbavíme špatné pověsti. Tento film mi nestojí ani za jednu hvězdičku.

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

,,Drahá Tino, všichni tě nesnáší. Včetně lidí, které jsi ještě nepotkala. Tvoje máma zavolala, jen aby řekla, jakou má radost, že ses jí neozvala''. :D

Ženy v pokušení (2010)

Určitě v tom byla cítit vůně české kinematografie. Pěkné prostředí podzimní Prahy, ryze český humor, ironie. Ale přesto mi na tom filmu něco nesedělo. Nejsem žena, takže to nedokážu ocenit lépe. Je to příjemný film, který bohužel rychle vypustím z hlavy. Za pár let nebudu vědět, o čem to bylo.

Trucky na ledě (2007) (pořad) odpad!

Asi nejsem velký chlapák. Nedokážu sledovat 29ti dílný dokument o truckerech, kteří převážejí průmyslový náklad přes zamrzlá jezera v Kanadě.