Godzilla vs. Kong (2021) odpad!

Jak hluboko se dá klesnout s velmi dobrým tématem. Tohle už není ani pro děti.

Dark (2017) (seriál)

Po srovnání produkce seriálu za posledních 5 let musím pouze konstatovat, že se jedná o jednu z nejpovedenějších serií. Neschází tomu téměř nic.

The Voice Česko Slovensko (2019) (pořad) odpad!

Právě jsem absolvoval cca 20 minut tohoto neuvěřitelného ............. . Každý si doplnte to své sprosté slovo dle libosti. Já ten ekvivalent nenašel. Myslel jsem, že jsem v Čechách a na Slovensku, ale bohužel jsme dávno v americký prdeli. Nechápu proč se ten posranej pořad jmenuje The Voice. Co se týká té trapnosti co tam předvádějí porotci na to také neexistuje pojmenování. Vždy když už si člověk myslí, že úroveň už nemůže klesnout tak někdo přijde s ještě větším kalibrem blbosti. No upadá to upadá a úpadek se neuvěřitelně zrychluje.

Predátor: Evoluce (2018)

Shane Black se uplně zbáznil !!! Začíná se naplno projevovat neschopnost, cokoli stvořit na jakékoli téma, která už trvá nějaký ten Hollywoodský čas. Ted budu sprostej ale jinak to nejde inu "Jak se dá zkurvit nezkurvitelný"

Solo: Star Wars Story (2018)

Čím dál tím tupější kraviny bez špetky čehokoli. Naprostá degradace a ostuda celkem dobré ságy. Vlastně už si ani nepamatuju kdy jsem viděl něco trochu slušnýho co dávalo smysl. To neni ani pro děti do 10 let .....

Pacific Rim: Povstání (2018)

K tomuhle se dá těžko něco říct. Onen úpadek lze již nějakou dobu pozorovat. Hloupost, ještě větší hloupost a pak ve finále slátanina všech hloupostí dohromady bez špetky studu podsunutá reklamním PR jako velké lákadlo. Tohle už snad nikdo nemůže myslet vážně !!!

Soy Luna (2016) (seriál) odpad!

Naprosto fatální kravina pro děcka s absolutním poškozením mozku. Myslím, že CSFD by mělo zvážit změnu hodnocení, ala zařadit novou stupnici. Na tenhle šmejd není dostupné hodnocení dostatečně dimenzováno. Ocenění si jako jediný zaslouží český dabing tam není co řešit jako vždy perfektní.

Thor: Ragnarok (2017) odpad!

Napěchujte sedadla v kině dětmi do 10 let a pak jim ještě nezapomente říct jak to bylo skvelé a máte tu 85 %. Absolutní vrchol trapnosti dosáhl historicky nové úrovně. Dál nemá cenu už nic říkat.

Vetřelec: Covenant (2017)

Přiznám se, že mi to nedalo a dneska jsem se na to byl podívat. Přečetl jsem tu fůru rozporuplných názorů a o to víc mě to tedy zajímalo. Musím konstatovat, že to nebylo tak úplně špatné. Nejvíc mi asi vadila ta neprofesionálnost a zmatenost vesmírných cestovatelů. Mělo to nekomplikovanou přímočarost a finální zvrat, který se dal ale očekávat. Ono je těžké už na tom cokoli vymyslet. Byl jsem docela mile překvapen jak ty dvě hodiny profrčely. Takže přes všechny mínusy dávám za čtyři H.

Stranger Things (2016) (seriál)

V posledním roce asi vůbec to nejlepší na co se trochu nechalo serialově koukat