• Válečný

Crash Road (2007)

Opravdu těžce nemusím Agátu. Nevím co mě přimělo se na tenhle film podívat (asi název, mám rád road movie), ale musím nezaujatě říct, že se mi líbil. Byl naivní, byl emo, některé části mi přisly jak kdyby si celý štáb dal jointa, ale pro mě ve výsledku příjemný a oddechový a Agáta mi v něm (světe div se) nevadila. A teď mě klidně označte za filmového barbara.

Spalovač mrtvol (1968) odpad!

Tak to jsem nepochopil... Pana Hrušínského si velice vážím, ale po shlédnutí tohohle filmu jsem si řekl jen "Pane bože to byla ale sračka". 96 minut příběhu o ničem. Vážně vám přijde reálné, že by se takhle debilním způsobem nechal někdo oběsit??? (na provaz šlo dosáhnout ze země, nebyl důvod lézt na stoličku a navíc měla obě ruce volné. Pochybuju, že by se nebránila) Podobně jako u Přeletu nad kukaččím hnízdem nechápu, z čeho že jsou tu lidi tak nadšený

Tucker: Člověk a jeho sen (1988)

Tenhle vůz jsem poprvé viděl nedávno v Mafii2 pod falešným názvem Walker a přemýšlel, co to může být. Až po tomhle filmu to vím. Krásný (i když asi trochu nadsazený) film, který přesně ukazuje, jaká svinstva se na tomhle světě dnes a denně dějí

Sexbomba od vedle (2004) odpad!

Opravdu nechápu, co na tomhle filmu lidi vidí. Bezduchá a nevtipná, rádoby romantická slátanina. Skoro 2 hodiny zbytečně stráveného času!!! Jak tak pročítám komentáře, je každýmu celkem jedno, že to bylo nereálný a na hlavu postavený. Hlavně že si mohli zaonanovat nad sexy Elishou. Jak málo někdy stačí k úspěchu...

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Tak jsem konečně viděl tenhle film na který jsem slyšel jen superlativa..... A teď přemýšlím, jestli mi něco uniklo, jestli jsem kulturní barbar nebo jestli ho hodnotí pozéři jen kvůli hvězdné režii a obsazení... Vážím si pana Formana, mám rád Jacka Nicholsona, ale tenhle film byl pro mě nekonečně dlouho trvající nuda bez jakéhokoliv děje. Rádoby dojemný konec mi přišel trapný a celý film na mě působil nerealisticky. Později mi bylo vysvětleno poselství tohoto filmu- I když se postavíš systému, tak on tě zničí... Hmmm, myšlenka dobrá (i když neoriginální, co třeba podle mě daleko lepší Frajer Luke) ale to je tak vše. Skoro celé se to odehrává v jednom baráku, akce veškerá žádná, pouze hádky bláznů-nebláznů. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na mě to působí jako podprůměrnej, nízkorozpočtovej film, kterej kdekdo natočí přes víkend u sebe doma. Na víc než dvě hvězdičky to nevidím a to ještě jen kvůli J.Nicholsonovi. A teď mě klidně můžete začít kamenovat a já jsi jdu pustit nějaké béčko co nemá ani 50 procentní hodnocení.........

TACHO (2010) odpad!

Hmmm, tak to se mistr Landa předvedl. Nepochopim, jak někdo, kdo neumí jezdit (viděl jsem ho v akci) může dělat film o rallye. Taky je to na tom vidět. Ani jeden precizní záběr. Asi by se měl podívat na Czekam w Monte Carlo, aby viděl jak vypadá film o rallye, popřípadě na Bensaa Suonissa, aby viděl jak vypadá film o rallye s překvapivým a ne zrovna dobrým koncem. Na Landu mám svůj názor, takže jsem od toho "kališníka" nebo jak si to říká nic zvláštního nečekal. Ale tohle předčilo veškeré mé očekávání ve špatném slova smyslu. Myslím, že krom spousty jiných věcí panu Landovi uniklo, že ne každej v týhle zemi umí anglicky. Takže díky za spoustu obrovsky zábavných pasáží, ze kterých jsem nerozuměl doslova ani hovno. No ale nevadí. Dle zbytku filmu jsem zas asi o tolik nepřišel. Jo a pro uživatele Enšpígl... Mám daleko ke Kinder elite, i tak jsem přesvědčenej, že je to nácek. Překvapivě jediný co se mi od něj kdy líbilo a líbí je Orlík. Tam si aspoň na nic nehrál. Takže věř, že tohle hodnocení dávám filmu, ne Landovi. No ale jsem rád, že si Dan svůj nesplnitelný sen o vítězství splnil alespoň takhle:-)

Red (2008)

POMO, souhlasím s Tebou. Nezávisle na Tobě mi po pár minutách filmu taky přišel na mysl film Gran Torinu. Torino je řekl bych ještě kvalitativně o kus dál, ale Red není vůbec špatný film.

Cyklón (1987)

Příjemný akční film z 80tých let. Jasně že se musí brát s hodně velkým nadhledem, protože některé ač vážně myšlené věci působí trochu komicky. Je to prostě jeden z parádních béčkových filmů. Kaskadéři se při něm opravdu vyřádili. A to je jeden z důvodů, proč dávám plné hodnocení

Bourák (1977)

Průměrné béčko.... Ale i tak se na něj podívám radši než na moderní horory a krváky.

Hooper (1978)

Vždycky jsem obdivoval kaskadéry. Jezdíval jsem na různé kaskadérské show (a dodnes jezdím) a vychutnával si naživo to, co vídám ve filmech. Dnešní film mi nemá co nabídnout. Sice dokonalé, ale pouze počítačové efekty neumím ocenit, narozdíl od dobré práce kaskadérů. Takže tenhle film je pro mě trochu srdeční záležitost!!!