Světová invaze (2011)

Reklama na armádu, USA, patriotismus, .... Ale fakticky suprově udělaná. Taková naivnější verze Dne nezávislosti.

Hvězdný prach (2007)

Pro mně obrovské překvapení. Celé dvě hodiny jsem se náramně bavil, příběh měl spád, skvělý střih i scénář. Bukviční Robert de Niro alias kapitán Shakespeare 200%. Dávám 95% a hlavně tu děvku moc neutahej Kapitáne :D :D

Nevinnost (2011)

Ondřej Vetchý a Aňa Geislerová to zahráli skvěle. Výborně jim sekundoval Hynek Čermák - kriminalista psycholog. Hřebejk super režisér obecně, stejně tak scénárista Jarchovský. Ale dohromady to pro mně fungovalo maximálně na 60%. Začátek dobrý, konec se dá říct, že taky za něco stál, ale ta nuda uprostřed???

Zelený sršeň (2011)

Nemůžu si pomoct, ale mně toto dílo prostě nebavilo, nepohltilo a strašně mi vadilo jak je "dlouhá" stopáž. Ani delší koment si ode mně nezaslouží.

Fighter (2010)

Chtěl jsem dát 5 hvězd, ale musím dát pouze 4. Devadesát procent filmu jsem se krásně bavil, ale prostě ten konec mi nějak neseděl. Samozřejmě jsem čekal, že Mark Wahlberg natrhne řiť komukoliv, kdo mu vleze do ringu, ale chyběla mi u takového bratrského dramatu ta slzička radosti na krajíčku, že všechno dopadlo, tak jak mělo. Radši bych viděl, kdyby se Micky s Dickem porvali mezi sebou a usmířili až potom, ale to bych chtěl asi moc. Christian Bale si jednoznačně za svůj výkon Oskara zaslouží a je největším tahounem filmu. Bez něj si to ani nedovedu představit. Nechápu jak mohl tolik zhubnout. Doufám, že do Batmanovskýho mundůru pořádně nabere. Prostě 80% - něco tomu chybí.

Černá labuť (2010)

Nejdříve se mi do tohoto filmu vůbec nechtělo, samotné téma balet mně dost odrazovalo. Po prvních 30 minutách jsem si myslel, že se budu jen nudit, ale to jsem se mýlil. To co se strhlo v druhé polovině filmu mně prostě uchvátilo. Nemyslím jen lesbické scény mezi Natalií a Milou, ale hlavně velmi povedený závěr. Posledních 20 min filmu jsem seděl s otevřenou pusou a nechával jsem se unášet do psycho světa Natalie Portman ( nevím, kdo jiný by si oskara zasloužil ) za pomoci vynikající hudby a netušil co je skutečné a co ne a jak to vůbec může dopadnout. Musím se sklonit před uměním Darrena Aronofskyho. Po vynikající režii na Wrestlerovi se předvedl v tom nejlepším světle.