Ajka13

Ajka13

Anna Nebesová

okres Písek
studentka

Twitter: Annise13

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

  Z celé Potter ságy mi třetí díl pořád přijde nejlepší. Možná to je i knihou, kterou mám spolu se sedmičkou nejraději, nebo režisérem, který se zároveň držel předlohy, i tomu dodal tu správnou filmovou šťávu. Žádná scéna mi tu nepřišla pitomá, jako u dalších pokračování a herci mi pořád ještě připadali přirození (opak Dana v posledních dílech). Jen bych přidala víc famfrpálu - proč se tomu všichni tak vyhýbají?

 • poster

  Oliver Twist (2005)

  Na tohohle malýho chlapečka mám prostě slabost. Je to snad poprvé, co se mi víc líbil film než kniha. Ta je na můj vkus moc roztáhlá a místy nudná (jasně, na tu dobu to ušlo). Poslední melodie filmu, což je de facto Happy end, mě dojímají k slzám ani nevím, proč. Navíc, ta pochmurná londýnská atmosféra má vždycky něco do sebe...

 • poster

  Jak vycvičit draka (2010)

  Proč by animované komedie nemohli mít 5 hvězdiček? Obvykle mě tyhle kreslené blbůstky typu Madagaskar nebo Doba ledová příliš neberou, ba právě naopak se u nich někdy až nehorázně nudim, tenhle film neměl chybu! Smála jsem se několikrát a od srdce, navíc vztah mezi Škyťákem a jeho dráčkem byl hrozně roztomilý, a i když mi to trochu připomínalo nepovedeného filmového Eragona, tak ten tomuhle filmu nesahá ani po paty!

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Ta nejtypičtější romantická komedie co vůbec existuje, ale na rozdíl od všech ostatních jí nechybí humor a pointa. Nemluvě o představitelích, které zbožňuju - A. Rickman, K. Knightley, C. Firth, H. Grant atd... Moje Vánoční klasika, která na mém počítači nesmí o Vánocích chybět!

 • poster

  Na vlásku (2010)

  Nemůžu si pomoct, ale tyhle disneyovky se mi prostě líbí. Hudba nádherná, chvílema jsem si téměř poplakala a naopak někdy jsem se popadala za břicho. Takže, má to všechno, co by skvělá animovaná komedie měla mít.

 • poster

  Počátek (2010)

  To je ...nářez. Obdivuju člověka, co tohle stvořil.

 • poster

  12 podmínek k dědictví (2006)

  Nádherný film. Možná jsem sentimentální, ale pro mě se jednalo o jeden z nejpůsobivějších filmů vůbec. Navíc, námět podle mě docela originální - rozmazlený, zbohatlický frajírek, který se musí změnit, aby získal dědictví prostřednictvím úkolů zadaných mrtvým dědečkem. Do toho ještě zamotaný příběh malé Emily, který mě dohnal k slzám. Tahle holčička byla dokonalá. Škoda, že neměla "Happy end". Na druhou stranu, pak by ten konec nebyl takovej jakej byl.

 • poster

  Charlieho malá tajemství (2012)

  Těšila jsem se a nezklamali mě.

 • poster

  Star Trek: Do temnoty (2013)