Deadpool (2016)

Taková ptákoviny... Jednou to stačilo.

Doktor Strange (2016)

Nebýt Benova nekonečného charisma a vtipu, zdaleka by film nebyl tak dobrý. Příběh žádný zázrak a efektů spíš na škodu. Někdy více je opravdu méně - zde platí dvojnásob!

Star Trek: Do neznáma (2016)

Jak dobrý může být film, když u něj v půlce usnu? Akce, akce, zase akce, akce, akce, jen akce... Takže nuda. Asi tomu chyběl charismatický Cumberbatch.

V zajetí démonů 2 (2016)

Úplně nevím jak hodnotit film z žánru, který nemám ráda, ale to, že jsem se místy dost bála (dobrá hudba, lekačky apod.) je pro horor asi dostačující. Obecně když už musím horor, tak spíš duchařinu než krvák a tento je takový typický příklad z první kategorie. Příběh není nijak závratný, ale husí kůži jsem měla několikrát, takže za mě v pořádku.

Ladíme 2 (2015)

Tak nemůžete od tohohle kousku čekat nějaké umělecké zázraky, ale jako oddechová zábava na večer je to super :) Slyšela jsem pár negativních komentářů na druhý díl, takže jsem do toho šla s rozpoluplnými pocity, ale opravdu mě to bavilo. Nejvíc ta hudební vystoupení, ten příběh okolo je chvílemi opravdu stupidní, ale je to sranda. Závěrečný koncert opravdu super. Jediné co, film byl na můj vkus trochu dlouhý (v tomhle žánru). Společné "sbližování" mi přišlo zbytečné a trochu pomalé.

Malý princ (2015)

Kouzelné, asi stejně, jako kniha. Hvězda dolů je za pomalejší druhou polovinu, kdy jsem chvílemi měla obtíže udržet u filmu pozornost. Ale jinak krása, i slzička ukápla :)

Divergence (2014)

Na tenhle film jsem se hodně těšila, protože knižní předloha mě docela nadchla... Tedy, ta podobnost s Hunger Games přímo bije do očí, ale přesto jsem byla zvědavá. Výsledek.... Nebyl moc překvapivý, ale rozhodně bych ho neodsuzovala. Hlavní hrdinka je stejně jako Jennifer Lawrence velice sympatická a pro diváka "dobře stravitelná", což je vždy obří plus. Příběh sám o sobě nijak moc od knižní předlohy neokradli, ale výsledný dojem prostě není tak silný jako tomu bylo u Hunger Games. Nejspíš je to tím, že Hunger Games bylo přeci jen něco nového...