kinghome

kinghome

Tomáš Havel

okres Praha
Fanoušek filmů a dobré hudby

1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>
    • 8.3.2013  21:53

Můj snad uplně první velký film který jsem viděl. Moje první videokazeta, kterou jsem si pouštěl pořád dokola. Tohle je prostě nostalgie. Teď se mi to zdá jako kravina ale jako malej jsem z toho byl udělanej a pořád jsem chtěl jezdit na lítacim psovi. Dokonce se mi o tom i zdálo. Na tenhle film nikdy nezapomenu. Vždycky bude v mým srdci jako první film, který jsem si sám pustil na VHS.

• 6.2.2013  17:35

Troškova nejlepší komedie. Tohle mě strašně bavilo, i když to je udělaný tak primitivně bez příběhu, tak se mi líbilo obsazení a hlavně ta komediální stránka. Na tuhle komedii rád vzpomínám.

• 2.4.2013  20:32
    Záměna (1983)

Jeden z nejlepších filmů Eddieho Murphyho. Ta absurdní sázka o jeden dolar dvou zbohatlíků, ta nemá chybu. A nejhorší na tom je, že kdyby někdo chtěl, tak přesně takový podobný děj může zařídit i ve skutečném životě. Ani bych se nedivil. Vždycky je lepší začít na ulici a postupně vyšplhat, než začít se vším a postupně vše ztratit. Film mě bavil, ale né tak, abych si ho nějak extra zapamatoval. Na zasmání dobré. Nic víc, nic míň. 75%

• 21.3.2013  19:20

Na tenhle film jsem narazil náhodou a byl jsem donucen se na něj koukat... Já prostě tyhle filmy nemám rád. Příjdou mi, jakoby do rolí obsazovali nějaký retardy a příběh vymejšlel jeden z nich. K tomuhle filmu už se nikdy v životě nevrátím. Přišel mi vážně špatný. Jediné na co se dalo koukat byli ty koně a záběry na ně, které byli v některých okamžicích vážně nádherné. Ale zbytek stál za nic.

• 12.4.2013  15:46
    Police Squad! (TV seriál) (1982)

Typická parodie s Leslie Nielsenem. Hromada blbostí, které nedávají vůbec smysl, ale stejně to má svoje kouzlo. Film je plný trapných fórků, kterým se ale stejně zasmějete jen kvůli tomu, jak to Leslie podá. Nejvíc mě bavil první díl a hraní si se slovíčky. To mě až chytali křeče do břicha. Škoda, že už mezi námi Nielsen není x( Byl to skvělej komik a bavič. Jeden z jeho nejlepších počinů. 85%

• 20.2.2013  15:10

Jeden z nejnechutnějších hororů vůbec. Takovouhle brutální sračku už jsem dlouho neviděl. Totálně zbytečnej film založenej jenom na násilí. Nechutní "herci" a hromada krve a sraček. Jednu hvězdu za autentičnost. V některých případech to bylo až reálně nechutný.

• 27.12.2013  01:10

Nejlepší film Tomáše Holýho a úžasná nesmrtelná česká komedie. Na tuhle komedii se můžu podívat kolikrát chci a pokaždé mě rozesměje. Zrovna včera jsem na ní koukal a znovu mě dostala, Tomáš Holý byl strašně talentovaný herec a je ho velká škoda. Myslím, že kdyby se narodil v Americe, tak by se měl jako prase v žitě, protože tam by vydělal miliony. Škoda že toho tolik nestihl, protože on je ten, kdo tahá všechny filmy s ním, i když né všechny se povedli. Žádný není úplný propadák a to jen díky němu, protože scénáře jsou někdy dost odfláklé, ale jak říkám, tenhle film nemá chybu a jsem rád, že byl natočen. Jeden z nejlepších českých filmů a nemyslím si, že se v dohledné době natočí něco alespoň podobně kvalitního.

• 20.2.2013  15:22
    Scooby-Doo (TV seriál) (1976)

někdy je to vtipné a někdy je to trapné. A většinou tam řešej strašný sračky. Ale to se od pohádky pro děti dá čekat. Bejvávala to sranda. Asi jsem celkem změnil styl svého humoru. Ale pořád se na to někdy rád kouknu. Jen tak z nostalgie.

• 16.8.2012  20:01
    Columbo (TV seriál) (1971)

Nkdy jsem ho neměl rád. Je to příšerná nuda a Columbo je strašně nesympatickej! Viděl jsem asi 6 dílů a vždycky to bylo utrpení.

• 11.1.2013  07:45
    Piti Piti Pa (1970)

Nechápu tak vysoké hodnocení. Mě to přišlo trapný a rozhodně ne vtipný.

• 3.4.2013  15:43

Doteď nechápu jak mě mohl takhle pobavit film, který je z roku 1964 a ještě k tomu z Československa.Ale přiznávám, že jsem se bavil a vážně mě to bavilo. 95 minut je dostačujících a nikde se nic nenatahuje. Fiala a Kopecký jsou ve svých rolích bezchybný a jejich výkony jsou ozdobou. Tahle parodie je vážně klasika, kterou by měl každý znát.

1 7 13 18 21 22 23 24 následující >>