• Fantasy

Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

Live aus Berlin je spolu s koncertem z Madison Square Garden (Big Apple) jedním z absolutně nejpovedenějších. Sám jsem byl na jejich koncertě ve Wroclawii na Capitals of Rock, kde byli spolu s Limp Bizkit a dalšími a jejich živé vystoupení je naprosto hypnotizující zážitek, který dokáže pohltit masu lidí. A takové Du Hast je dechberoucí, když to zpívá x desítek tisíc lidí. Co se týká vizuálního vystoupení, tak stále něco hoří, bouchá, k písním se to hodí, má to neuvěřitelný efekt, ať se jedná o jakékoliv jejich vystoupení. Úžasný zážitek.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Fotbalovou tématiku a fotbal obecně mám velice rád, Štáfek se toho zhostil s bravurou, kdy jako špílmachr ze Sparty, který se "prochlastal" k nižší soutěži, si dělá srandu ze všech okolo. Vácha jako správná modelka se přišel podívat ve druhém díle ke Štáfkovi. Musím uznat, že z české tvorby velmi příjemný internetový kraťas, u kterého se dokáži upřímně, nenuceně zasmát.

AC/DC: Live at River Plate (2011) (koncert)

Za mě jeden z nejlepších koncertů ACDC vůbec. I v tom věku, pořád jim to šlapalo. Zahráli ty největší pecky. Chrochtal jsem si blahem.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Jakožto veliký milovník aut, předchozího seriálu Top Gear a velice známé trojice Clarkson, Hammond, May, jsem neskutečně nadšený, že došlo k tomuto comebacku ohledně aut. Uvidíme jak dál, ale zatím mi to přijde jako mnohem větší jízda, než Top Gear. Nemohu jinak. Těším se na další díly.

More (1998)

Krátký příběh s obrovskou silou, jenž podtrhuje dokonale vybraná hudba. Neskutečný, avšak krutý, pravdivý a drsný příběh, který vypovídá mnohem víc, než jen v těchto necelých 6 minutách "šedivého pána".