• Fantasy

Gulliverovy cesty (2010)

Jelikož jsem čekal, že to bude nějaká blbost, tak jsem si pouze sednul do křesla, připravil ovoce (nemusim popkorn :)), nalil colu a pustil film. Následujících 85 minut jsem se ale vyloženě bavil! :) Přišlo mi to jak vtipný, tak napínavý a mělo to šmrnc. Jack Black mi tam seděl, on je na takové role prostě stavěný a Emily Blunt s Amandou Peet byly krásný. Já bych všem tento film doporučil, protože já se vážně moc bavil! Palec hore, 4* a 80%!

Nezvratný osud (2000)

Velmi jsem se bavil a musím konstatovat, že lepšího či rafinovanějšího "zabijáka" už asi nikdo nevymyslí!

Vetřelci (1986)

Nevím jestli bych "Vetřelcům" vůbec něco mohl vytknout, protože film se mi líbil ještě mnohem víc, než jednička. Atmosféra mi přišla úplně dokonalá. Jelikož jsem to seldoval asi když mi bylo 13 let, byl jsem celkem pokakanej strachy, ale nyní když jsem se na to zpátečně podíval, užil jsem si to ještě víc. Cameron natočil jeden ze svých prvních filmů (spolu s Terminatorem 1984), který se dočkal neuvěřitelných ohlasů!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Geniální sérial, který jsem viděl několikrát a vždycky mě pobaví ...

Prci, prci, prcičky (1999)

Tento film záleží hodně na úhlu pohledu člověka, protože pro mě je to úlpná hovadina, jako všechny ostatní díly. A ta 1 * je za pár pěkných vtípků co ve filmu se dá najít (ale moc jich opravdu není).

Úsvit mrtvých (2004)

Naprosto perfektní zombie film, snoubící humor, strach, spoustu krve a všechno je to spojené do dokonalého celku, u kterého jsem se ani chvilku nenudil!

Protiúder (2002)

Podprůměrný film s Arnoldem, vcelku akční, ikdyž nudný. Jen mi furt nejde do hlavy, kde sebral takového hrdinství, když byl "jen" hasič a bojoval proti teroristům. 40%

Zdrojový kód (2011)

Prakticky nemám co dodat k tomuto filmu, protože to je prostě parádní snímek, kde je všechno dokonale vymyšleno a provedeno s krásným citem pro film.

Pokoj 1408 (2007)

Po dlouhé době se mi stalo, že bych seděl v křesle, namáčklej a skoro nedýchal. Cusack zahrál hlavní roli na jedničku a bylo tam snad všechno co takový "duchařský horor" by měl mít.

Smrtonosná past (1988)

Úplně vynikající akční film, kde Willis má parádní hlavní roli. Vedlejší role Bonnie Bedelia a Alan Rickman jsou také vynikající. Byl to jeden z prvních filmů, kde jsem viděl Bruce Willise a hned jsem si ho oblíbil.