reditelka

reditelka

Lucie K.

okres Opava

• 7.9.2012  04:19
    Tak neváhej a toč! (TV pořad) (1995)

Jako malá jsem na to vždycky čekala. Některá videa byla opravdu vtipná, od soutěžících diváků jen málokdy. Eduard Hrubeš mi přišel falešný už jako nevinnému dítku. Ale z nostalgie musím dát 2*.

• 18.8.2012  22:36

Asi už mám "přeanimákováno", ale skoro vůbec jsem se nebavila. Kůň a chameleon honící se za zakutálenými prsteny a při tom prožívají šílená dobrodružství a náhody... Možná je to tím, že jsem neviděla film, ale tenhle kraťásek mě nechytil za srdce.

• 18.8.2012  22:01
    Deus Irae (2010)

Masakrální béčko, čekala jsem mnohem víc. Když se objevil na scéně knězův vymítací pomocník v černých brýlích, bylo vymalováno. A to začátek vypadal tak nadějně.

• 11.8.2012  17:53
    Telefonát (2010)

Telefonát na mě zapůsobil dojmem herecké etudy - prvoplánové a klišoidní. Taky bych vyměnila oba herce, protože mi do rolí moc neseděli. Smysl poselství to sice nesplnilo, ale zaujal mě překvapivý konečný záběr, takže celkově je to na 2*.

• 28.7.2012  00:59
    Perverzáci (2011)

Černé, úchylně laděné povídky bych nedoporučila puritánům nebo slabým povahám. Každopádně oceňuji originální nápady. 1. House and Home - velmi dobrý začátek, ale ujetý konec se vzduchem lítajícíma vnitřnostma to srazil na 2*. 2. Mutant Tool - no to snad ne, mutant v kleci jako "dojná kráva"? Asi jsem úplně nepochopila závěr 1*. 3. Bitch - nejlepší na konec. Kdo nemá rád lidi, nemá rád psy - potvora dopadla tak, jak si zasloužila :-) Celkově hodnotím devadesát perverzních minut lehkým podprůměrem 45 %.

• 6.5.2012  22:45
    Kronika (2012)

Neobvyklé zpracování filmu mě zrovna dvakrát neoslovilo. Vlastně mi celkem vadilo, jak měl Andrew potřebu VŠECHNO natáčet. Děj byl táhlý (díky za rozumnou stopáž), zato šílený konec by vydal za tři takové filmy. Bohužel ani originální nápad ani vizuální efekty to u mě nezachrání.

• 22.4.2012  21:46

Na můj vkus málo vtipné, humor Svěráka a Smoljaka se tady mohl uplatnit mnohem lépe. Tím spíš, když jde o tak originální námět, jako je hromadná výměna bytů. Jednu hvězdu dávám za herecké obsazení a druhou za několik vtipných momentů (brazilská káva, airbagy, "Dámo, vraťte mi ty housle").

• 24.3.2012  21:17

Čekala jsem dokument opírající se čistě o svědectví a rozhovory s tehdejšími pasažéry. Koukám ale na snímek, který mi místy až příliš připomíná Cameronův Titanic. A i když ten film mám ráda, v dokumentu mi to prostě nesedí. Proto nižší hodnocení. A navíc - nic nového jsem se nedozvěděla, o Titanicu už toho bylo natočeno dost.

• 10.3.2012  23:43
    Flora (1989)

Hrozně krátké na to, aby si z toho člověk něco vzal. Snad to, že i zelenina trpí ...nezapomínejte zalít záhonky.

• 14.1.2012  11:25
    Taylor má trable (TV seriál) (2006)

Takový normální dětský seriál na nedělní ráno. Je tam všechno, co by děti měly pobrat: lumpárny jsou potrestány, přátelství je důležité, rodina je základ. Určitě lepší než pustit dětem Digimony nebo (nekamenujte mě) příšery Jů a Hele.

• 3.1.2012  20:24

Typická romantická "komedie". Takže téměř žádný humor, snad jen dojatý úsměv nad tím, že "už mezi nimi přeskočila jiskra". Krásná osamělá svatební agentka, krásný zasnoubený doktor a hlavně velmi předvídatelný děj. Nuda.

• 16.1.2014  22:14
    Titanic II (2010)

Ty efekty... Chvílemi jsem myslela, že sleduju videohru :-) Rozhodně nejlepší počin od Asyla! Tady je prostě možné vše. 15 %

• 7.10.2012  09:30
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

Záchodový "humor" a sprosťárny - to má být zřejmě tahoun tohohle seriálu. Ubohé děti, které stráví nedělní ráno u něčeho takového. Po zhlédnutí dvou dílů dávám 20 %, sbohem a šáteček.

• 29.9.2012  15:19
    Můžeme dál? (TV pořad) (2012)

Vědomostní soutěž (to mají lidi rádi) spojíme s voyeurským lezením do soukromí (to mají lidi ještě radši) a máme tu zbrusu nový pořad. Nesympatičtí moderátoři a kombinace soutěže s lezením do soukromí, zřejmě odkoukaná na Primě, je v tomto složení úplně mimo. Dávám 1* za to, že i v takovémto paskvilu se můžete něco dozvědět.

• 20.9.2012  09:00
    Superžralok (2011)

Celý film je (doufám!) brán jako nadsázka. Proto nedávám odpad, párkrát jsem se upřímně pobavila :-)

• 7.9.2012  04:23
    Natočto! (TV pořad) (1999)

Vychlamaný a uřvaný Petr Rychlý na můj vkus vždycky až moc tlačil na pilu. Navíc Natočto bylo jen slabším odvarem už tak slabého Neváhej a toč. 1* za videa s kočkami.

• 3.8.2012  18:05
    Grilování s Vodouchem (TV pořad) (2012)

Tak jsem nově na Nově zjistila, že Coca-cola je kromě odrezování šroubků, čištění odpadů a míchání s rumem vhodná i k marinování masa. Laik se diví, odborník žasne!

• 29.7.2012  20:48
    Farma (TV pořad) (2012)

Chtěla jsem tuhle slátaninu hodnotit odpadem, ale tím bych povýšila Hotel Paradise, který je odpadem mnohem jedovatějším. V téhle "šou" soutěžící aspoň trochu pracují nebo se o to pokoušejí. Nostalgických 10 % za exhumovanou Terezu, přece jen jsem odkojená Esem...

• 27.4.2012  19:56

Rodinná komedie se zvířátky - to bych ještě unesla. Ale nastěhovat si do bytu tučňáky a udělat jim tam Antarktidu, tak to je moc i na film s Jimem Carreym, kterému se jinak dá tolerovat skoro všechno. Kam se poděly jeho grimasy a vtipy? Zábava 5 %, závěrečné slzy rodinného štěstí 15 %, nuda 80 %.

• 9.4.2012  00:23

Plytké dialogy a strojené scény. Příběh se odehrával tak nějak a povrchu a za celou dobu se mu nepodařilo ani jednou mě zaujmout. Jednoduše western bez "westernového ducha".

• 27.3.2012  22:45
    Hra s kameny (1965)

1* za tu piplačku, co musela být se skládáním a posouváním těch kamenů. Jinak hrozná nuda...

• 9.3.2012  22:44

Tak tohle není můj šálek kávy - ani náhodou. Mám ráda silné espresso a tohle bylo jakési latté, nad kterým se ostatní rozplývají a já ho nedokážu ocenit. Na můj vkus příliš nevýrazné, pomalé, prázdné a až na pár zajímavých detailů (tělesná stavba Šampiona) opravdová nuda.

• 26.2.2012  16:43
    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)

Dávám 1* za pohádky, které tam hrály. Jinak ty plyšové hrůzy mi vždycky spíš naháněly strach a navíc nebyly ani trochu vtipné. Zlatá Vega a Magion...

• 18.2.2012  19:58
    Bludiště (TV pořad) (1997)

Nemůžu si pomoct, ale Roman Pastorek na mě působí, že celou tu soutěž musí prostě přetrpět, aby dostal zaplaceno.

• 16.2.2012  14:55
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Televizi si ráno pouštím opravdu jen u snídaně, abych během ní zkonzumovala i zprávy a předpověď počasí. Horší je, když zrovna padnu na otravné a rádoby vtipné dialogy moderátorů. Svého času mě ale bavila nemožná Kateřina Hrachovcová :-)

• 9.2.2012  10:48

Dvouhodinová historická slátanina protkaná poněkud směšnou erotikou. Dávám 1* za to, že mi úspěšně plnila funkci kulisy při práci na PC. Občas jsem zvedla oči a pousmála se.

• 14.1.2012  11:38
    Labyrintem revoluce (TV seriál) (2006)

Mám ráda pořady o dobách minulých. Tenhle byl ale podán pro mě tak nestravitelným a nezáživným způsobem, že jsem si z něj nevzala téměř nic. Byl to dokumentární pořad nebo divadelní zkouška? Tento pokus o zajímavé pojetí mě spolehlivě odradil od dalších dílů.

• 14.1.2012  10:59
    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)

Kdyby si tvůrci pořadu odpustili demonstrativní ničení původního nábytku a Pavlu Cejnarovi zabavili megafon, nebo ještě lépe - vyměnili Pavla Cejnara, dalo by se na tento pořad dívat.

• 31.12.2011  10:06
    Sama doma (TV pořad) (1998)

Já bych tenhle pořad úplně nezavrhovala. Soustředěně se na to sice dívat nedá, ale jako kulisa při vaření nebo žehlení to docela ujde. Nemusíte u toho totiž přemýšlet a ještě se dozvíte, jak nejlépe vyléčit opruzeniny dětí nebo kvasinkovou infekci. Za tohle si tu jednu hvězdičku určitě zaslouží. Jen pozor, ať nedopadnete jako ta "sama doma" z České sody.

• 26.12.2014  14:59
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Ani pohádka, ani komedie, ale bizarní satira s pohádkovými postavami. Takový film si umím představit někdy večer na Artu, ale určitě ne na Štědrý večer na ČT, kdy rodinky s dětmi a milovníci pohádek čekají úplně něco jiného, a to Pohádku. Pro mě paskvil a navíc s hroznými dialogy.