reditelka

Lucie K.

okres Opava

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 8.10.2013  19:25
    Čítanka (TV pořad) (2013)

Předčítání má význam jen tehdy, když ho má dítě živě . Skrz obrazovku bohužel nefunguje. Proboha čtěte si s dětmi aspoň čtvrthodinku denně a nenechte je uspávat televizí...

• 24.9.2013  22:37
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Myslela jsem, že účinkování Šteindlera v Gymplu bylo z nouze. PanMáma můj soucit dokonale zazdil. Česká soda se musí obracet v hrobě televizní zábavy.

• 4.9.2012  08:33
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Tak umělé dialogy a postavy jsem už dlouho neviděla. Další "zábavný" seriál z rádoby poutavého prostředí. Další český seriál pro české publikum konzumující cokoli, co padá z televize.

• 20.8.2012  23:33

Ani komedie, ani parodie, ale nekoukatelná slátanina. Pokus o humor je trapný a ta rajčata... jak tohle mohl někdo natočit?

• 29.3.2012  04:30

No nevím teda... Ožrala se ztrapňuje s vánoční básničkou a prokládá to jedním fuckem za druhým. Nepochopila jsem pointu téhle "komedie" a nepochopila jsem, co tam dělali Jim Carrey a spol.

• 24.2.2012  18:02
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

No jo no, v našich končinách nejsou sedláci, ale farmáři. A nosí kovbojské klobouky. Kdo by jim odolal :-)

• 17.2.2012  22:34
    Skeleton Man (TV film) (2004)

Původně jsem chtěla dát aspoň 1* za zábavnost. Ale ono to vlastně nemělo být zábavné... V rámci žánru úplně mimo.

• 12.2.2012  21:47
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

"Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu." Načež se porota otočí na křesílku a zhodnotí vizáž zpěváka: "Hochu, ty máš na to dostat se do dalších kol, na tebe holky poletí..."

• 5.2.2012  09:59
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Amerika má zoufalou potřebu najít další topmodelku. A to tím způsobem, že se děvčata budou ztrapňovat, navzájem se pomlouvat a před kamerami předvádět kromě hezkého vzhledu i svou prostoduchost. Tak tohle mi hlava nebere.

• 5.1.2012  16:09
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Pořad stvořený hlavně proto, aby se znuděná veřejnost ve svých obývácích dojala a zaplakala nad hlubokými lidskými příběhy. To vše umocněno tragickým výrazem Ester Janečkové. A podívejme, kolik je v republice masochistů, kteří se na to koukají.

1 2 3 4 5 6 následující >>