Apocalypto (2006)

Nevím co to je, ale ten film to má...

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special (2008) (pořad)

Je pravdou, že se nám Jeff začíná trošku opakovat, ale Waltr mluvící čenošským slangem, Achmedova obrna, a Peanut nám to vrchovatě vynahradí. Bubba J to zapije pivkem, no a José? Ten si užívá Vánoce (teda vlastně spíš svátky) na snowboardu!

Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) (pořad)

Opět se projevil Jef-fův komediální génius. Tolik věcí, kterých by se dalo citovat! Já snad jen řeknu, že Achmed, je možná nejslavnější (z tohodle vystoupení), ale určitě není nejlepší! So José, when you're typing... Oh soryy!

Jeff Dunham: Arguing with Myself (2006) (pořad)

Co slovo to perla. Nejradši mám Waltera, ale Peanut ma asi nejlepší fóry: What they're gonna do next? Gonna take blind fokes to see David Copperfield? The Elephant disappeared... It's just fucking disappeared. Oh he's juggleing now, you should see that! Oh sorry... xDDDDDDDDDDDDDD

Zrádce (2008)

Don Cheadle je nejlepší černošský herec současnosti. Perfektně zahraná role, ve které vás už po pár minutách přesvědčí, že byl vynikající volbou. Ne všechno je holt černobílé. 80%

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Smál jsem se od začátku do konce, zápletka byla sice trošku dětinská, ale stejně po čertech zábavná. Záporáckej lev (já si za chvilku na to jeho jméno vzpomenu ;)) byl zaprvé typickej Baldwin, a zadruhé: životní role Elivise! Jinak lemuři pořád stejně vtipní, a TUČŇÁCI NA HRAD ! ! ! Hudba se Hansovi povedla a will.i.amova verze I Like to Move It, byla taky sranda. Zkrátka bavil jsem se. (Po filmu mě do kruté reality probralo pouze věnování Berniemu Macovi, tohle fakt nasere.)

Mise (1986)

Úžasná kamera. Úžasná krajina. Bezchybný DeNiro s Ironsem. Bezchybná režie. Scéna, která mě budí ze spaní = geniální film. 100%

Sólokapr (2006)

Můj třetí Allen, a já jsem opět spokojen. Palec nahoru za Jackmana, a Scarlet mi vůůůbec nevadila. A ten příjemnej tatínek co by mohl být dědečkem (Allen) byl úžasnej! + Ian McShane = 80%

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

První řada hraničí s genialitou 90%