Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Zhulený Geroge Bush, "zhoubičkovaný" Neil Patrick Haris na jednorožci, párty dole bez? A další spousta politicky nekorektního humoru? Tohle všechno tu je. Ve větší míře než v "jedničce", která byla mimochodem trošku lepší než tohle. A co trojka? Jak řekl KarelR: Bring it on!

Melodie mého srdce (2007)

Když žijete hudbou nemáte jinou možnost než dát plný počet. Toto je, jak psal Anthony, pohádka, s úžasným hereckým výkonem Freddieho Highmorea. Pokaždé když se začalo na něco hrát, dostal jsem takovou husí kůži a všechno ze mě spadlo. Kdyby jen za AUGUST'S RHAPSODY, nebo každý moment, kdy se August dotkl jakéhokoliv hudebního nástroje, tak si to zaslouží 5* / 100% Vítej nový člene mé "TOP 10"

Určitě, možná (2008)

Další z důvodů, proč mít rád romantické komedie. Jinak nemám slov...

Cotton Club (1984)

Krásně udělanej, ale naprosto prázdnej film. Od Coppoly jsem čekal víc. Dvě hvězdičky za úžasnej soundtrack

Neuvěřitelný Hulk (2008)

HULK SMASH ! ! ! Nařez jak sviňa. Občas mi vadila Liv Tyler (!), Norton byl, no ... Norton :) a Abominator/Roth byl skvělej. Akce užásná, jen si mohli trošku víc pohrát s trikama... Stotisíckrát lepší než Leeho verze. Sem tam zminka o Stark Industries, generalu Furym, S.H.I.E.L.D.U. a na konci Tony Stark osobně, spolu s náznakem Avengers. Lahoda, chci další Marvelovku! INCREDIBLE!

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Něco tak brilantně střelenýho se nevidí. Carell a jeho kamennou tváří pronášené hlášky mě zabíjely. Dědové Arkin s Caanem taky pěkně váleli. The Rock, už asi v jiných filmech hrát nebude, ale mě to nevadí. Sedne mu to parádně. Jo a Trevor Robin je génius!

Tenkrát v Americe (1984)

Bezchybný to není. Má to hodně pomalej rozjezd. Nejvíc mě asi bavila ta část, kde byli jako kluci. Hudbu to ma podmanivou. Ale, že by to bylo nejlepší od Leoneho? Napoprvé určitě ne. 60%

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Horší než jednička (LUCKA, Zuzana a "zamilované" pohledy mezi ní a Kasipanem. Docela hodně scén, kde sem doopravdy vyprsknul smíchy. A ZKURVENEJ DABING, PODĚLANEJ!!!) Triky jsou úžasný, Edmund je dobrej, a pár dobrých scén film nezachrání. Udělat film, kde příběh jde na úkor triků, to dokáže snad jenom AA... Škoda

Hancock (2008)

Užasný. Jenom bych chtěl poukázat na to, že DABING JE PEKLO, KURVA!!! Proč ten film dabovali, když se tam stejně mluví sprostě prostě nepochopim... PS.: Kontakty na Falcon, ke me do vzkazniku, děkuji.