• Krátkometrážní
  • Hudební

Ran (1985)

Pripravte sa na shakespearovskú jazdu japonskými luhmi a hájmi. Osolenú niekoľkými veľkolepými scénami a scenériami. A pripravte sa, že ak sa neunudíte, tak dostanete kinematografický zážitok hodný svojho mena. Ja som sa zasekol niekde uprostred toho všetkého. Uznal a užil si remeslo a povzdychol si nad občas tragikomickým poňatím námetu. Každopádne Akira Kurosawa bol legendou a jeho odkaz dýcha v mnohých cudzokrajných kinematografiách.

Bobby Brown: Feelin' Inside (1997) (hudební videoklip)

Už len memento vzťahu, ktorý vzhľadom na excesy Bobbyho Browna nikdy nemohol ´´normálne´´ fungovať. Tak si aspoň urobíme promo, aby sa peniažky sypali ďalej.

Bobby Brown & Whitney Houston: Something in Common (1993) (hudební videoklip)

Ťažká pravda je, že obaja mali Something in Common. Nebola to iba láska a následné dieťa. Ktovie ako by sa odvíjal život Whitney, nebyť Bobbyho. Podobne sa to dá aplikovať aj na Amy Winehouse a jej vzťah s Blake Fielder-Civilom.

Whitney Houston: I Belong to You (1991) (hudební videoklip)

Videoklipové pokračovanie k singlu My Name Is Not Susan. Resp. filmový materiál, ktorý ostal nazvyš z vyššie spomenutého, bol zrecyklovaný v I Belong To You.

Whitney Houston: Miracle (1991) (hudební videoklip)

Tento videoklip vsádza hlavne na fotografie z väčšinou nie ideálneho života ( určite toho amerického ). Má však aj svetlé okamžiky.

Whitney Houston: Step by Step (1997) (hudební videoklip)

Paul Hunter je tvorca videoklipov, ktorý väčšinou vždy vedeli aj z banálneho MTV námetu vytrieskať aspoň mierny nadpriemer. Viď tento skvelý promáč k ešte lepšiemu songu od Whitney Houston.

Whitney Houston: I Have Nothing (1993) (hudební videoklip)

Videoklip sa viacej hraje s obrázkami z OSOBNÉHO STRÁŽCU. Do toho už len malé vsuvky na exoticky odenú Whitney.