• Krátkometrážní
  • Hudební

Anastacia - Stupid Little Things (2014) (hudební videoklip)

Nestarnúci kus talentovanej ženskej, ktorá na to má ( a stále mať bude ). Videoklip je toho dôkazom.

Dauðalogn (2012) (hudební videoklip)

Videoklipová avantgarda, ktorá rozhodne odpudí priaznivcov dnešnej mainstreamovej tvorby.

Maroon 5 - Maps (2014) (hudební videoklip)

Skvelé spracovanie obyčajného námetu. Aj tak sa dá zlepšiť niečo, čo sa vlastne už ani príliš zlepšiť nedá.

Ewa Farna: Z nálezů a krás (2015) (hudební videoklip)

No dá sa povedať, že to nieje technicky zlé video a má to aj nejaký ten lesk, ale je to stále len tuctovka.

Ariana Grande feat. Future - Everyday (2017) (hudební videoklip)

Provokujúce? Nie! Trápne! Prečo sa nenechala sama Arianka strhať od oblečenia a pridať sa k ostatným? Pokrytectvo.

Bebe Rexha - I Got You (2017) (hudební videoklip)

Videoklip mi potvrdil jedno. Že ide o talentovanú ( teda ak sa spoja dokopy všetci zvukoví majstri v štúdiu ) pózerskú hviezdičku, ktorú niekto ´´oficiálne´´ dotlačil ku ( ovplyvniteľným ) masám.

Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film)

Séria je stále zdravá a pri živote. Vyživovaná skvelým prístupom k látke. Opäť ide o ešte väčší humbuk ako minule a zdá sa, že nápady sa len tak nemíňajú ( a nemíňajú sa ani cameá slávnych, či kedysi slávnych ťahúňov svetovej kinematografie ). Ak by sa mala každá céčková zlátanina popasovať so svojimi negatívami tak, ako toto, diváci by zrejme pozerali iba megahity od The Asylum.

Dororo (2007)

Niekto môže namietať, že Hollywood vie sprasiť Mangu ( viď GHOST IN THE SHELL ), ale ako tak pozerám ( a som rád, že som to vydržal dopozerať ), tak to vedia aj v samotnej krajine vzniku. Zúfalo nudná fantasy, ktorá má remeselnú stránku základnej školy a otravné herecké výkony. A to nehovorím o takmer dva aj pol hodinovej minutáži. Nechápem, na čo.