• Krátkometrážní
  • Hudební

Cyklus (2003)

Pôrod zvykne byť bolestivý a ťažký. O to horšie, keď ste chlap a máte problém s partnerstvom, v tomto prípade viac neprezrádzam...

Dan Bárta - Živý (2003) (hudební videoklip)

Až rozprávková atmosféra videoklipu, stupňuje jeho kvality.

Daniel Landa - Dies Irae (2003) (hudební videoklip)

Videoklip, ktorý možno bojoval za svoje kvality, ale rozhodne dobojoval.

Daniel Landa - Morituri Te Salutant! (2003) (hudební videoklip)

Koncertný videoklip, ktorý má alebo vlastne aj nemá, to čo by mal každý takýto klip mať. Zamotané.

Daredevil (2003)

Nebudem tento film nadceňovať, je fakt slabý. Môže za to jednoznačne slabá a fádna réžia Marka Stevena Johnsona. Herecké obsadenie nieje zlé, len už spomenutý režisér z nich nevie vytĺcť tú správnu komiksovú náladu. Jeden z prvých, ale aj najslabších blockbusterov roku 2003.

DarkWolf (2003)

Možnosti boli, možnosti však nevyužité. Chce to mať sex appeal, ale pri vlkodlačích hororoch skôr hľadám gore, ako lesbické výstupy a trápne lakyntropické vtipy.

David Bowie - New Killer Star (2003) (hudební videoklip)

Klip bez Davida, vo formálne štýlovom kabáte, ale nezaujímavom (anti)príbehu.

David Gahan: Bottle Living (2003) (hudební videoklip)

Trikový videoklip, ktorý je podobne ako song, nie príliš výrazným, ale určite nie zlým.

David Gahan: Dirty Sticky Floors (2003) (hudební videoklip)

Singel je poriadnym kopancom fanúšikom DP - Som skvelý, aj bez nich - videoklip je skvelou kolážou nálad a pre každého niečo.

David Gahan: I Need You (2003) (hudební videoklip)

Nechcel by som to takto napísať, ale ináč to nejde a snáď mi všetci odpustia. V klipe a samotnom songu, jeho kumpáni z DP vôbec nechýbajú.