Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Knihu jsme nečetl, hodnotím tedy pouze film a tak si nemůžu odpustit ten fakt, že to má tři díly jen kvůli vyždímání co nejvíce peněz. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit tak málo akce ve filmu... Pán prstenů je v tomto jiný, o hodně víc akčnější... Je pravda, že barvy i prostředí jsou pěkné, ale to prostě nestačí pro film, který je rozdělen do 3 dílů... Divák očekává daleko více a to se mu nedostává. 10% navíc dávám za scénu v sudech, což byla věc, která mě pohltila, ale bohužel byla jediná:( 70%

Turbo (2013)

Nic světobornýho nic hroznýho. Děti určitě pobaví, ty starší už na tom budou hůře, ale bylo zde i par scén, které mě pobavily. Stejná úroveň jako nový Planes... 52%

Riddick (2013)

To ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je neskutečná blbost... Připomíná mi to horory z minulého století.

Wolverine (2013)

Už je těch wolverinů asi moc... Průměrný akční film, hvězdu navíc dávám za scénu na Shinkansenu.

Elysium (2013)

Odfláknutě neprofesionální snímek. 52%

Útok na Bílý dům (2013)

Olympus has fallen je lepší... Ve srovnání dvou hrdinů je jasným vítězem Butler, Channingovi jsem to prostě nemohl uvěřit... Dlouhá stopáž pokulhává na nudném začátku. 60%

Pád Bílého domu (2013)

I přes relativně dlouhou stopáž (110 minut děje) se nenudíme a děj je plynulý. Akce skvělá, bohužel amíci se nezapřou a tak zde vidíme plno nelogických sekvencí, při kterých ne jeden vlas zešediví. Je vidět, že i Butlerovi tato postava sedí a skvělý výkon podává i Aaron Eckhart. Škoda jen, že Američani nemyslí na to, že film uvidí i jiné části světa, než jen Amerika, a ty jim vše nezbaští. 65%

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tvůrce/tvůrci příběhu by zasloužili dostat na zadek. Pak to dopadá takhle, že pokazí jinak dobrý dojem z filmu... Absolutně strašný příběh. Spousta efektů, dobrá hudba... Co se dá dělat... 65%

Slova (2012)

Tak nesmírně uvěřitelný! 85%