Ztracen ve vesmíru (2011) odpad!

Nič nudnejšie som ešte nevidel, myšlienkovo velmi roztrasené všetko načertnuté nič dotiahnuté a tá hudba na konci je vrchol a ako tortička na torte otras ... celé zle režiséra zavreť do basy

S ledovým klidem (2012)

Začína napínavo, zapletka trošku otrepaná ale po dobu pokial žil Bruce Willise tak to bolo dobré ako ho zabili tým to nabralo spád rovno do hov.... Velmi nelogické nerealne a uplne primitívne scenáristicky. Hotový des odporúčam pozerať iba dovtedy kým žije Bruce potom to vypnite a dáte 4 hviezdičky ak to budete dalej pozerať budete nasraný jak já teraz

50/50 (2011)

Neveril by som ako sa dá s kombinovať komédia s tak hnusnou témou ako je "rak" velmi emotívny zážitok a krásne vykreslený ženský charakter 100 bodov.... !!!

Peklo (2003)

Pamatná veta: "Všetkých ktorí vela hovorili som zabil" Vo filme je vela zaujmavých myšlienok a na to že je to "akčňák" dá sa tam miestami zamyslieť a "pozerať medzi riadkami"

Oči války (2009)

Od uvodnej scény s modrým a žltým lístkom nudné a predvídatelné ...

Hra (1997)

Lepší scenár sa asi ani nedá najsť. Divák do poslednej chvíli neviem o čo ide. Len velká škoda že sa to dá pozerať iba raz

Mezi vlky (2011)

Jedným slovom super, scenár ujde úžasná hudba a napetie sa dá krájať. Úvodná scéna nemá chybu človek ako keby padal s nimi ... hodnotenie 4,5 * len tak tak a bolo by 5

Utajený (2005)

Celkom pekne to začalo, dokonca to aj dobre pokračovalo ale keď do toho vstúpilo napatie tak to proste skončilo. Príde mi to ako keby mi niekto vypol film v jeho strede. Pre niekoho kdo rád uvažuje a domýšla si svoje konce možno dobré dielko, ale u mňa totálny prepadák, bolo to dobre našliapnuté dalo sa z toho vyťažiť ovela viac keby tam ešte pol hodinka bola navyše a trošku by to grádovalo ... za polovičný film nemůžem hodnotiť nijako dobre. Podla mého je to nedokončené, preto nehodnotím

Drive (2011)

Tentokrat začnem hned hodnotením vidím to na 3* ale tá chladnokrvnosť a úžasné sadistické zabery získavajú ďalšiu hviezdu i keď film trpí na scenár, zapletka nieje moc jasná a aj tá "láska" k tej dievčine je nejak moc prehnaná... Podívaná to bola dobrá hádam bude aj dvojka :)

Malý unavený Joe (1972)

Dobrý scenár, jednuduchý príbeh, neuveritelne dobré dialogy a super hlášky. Herecké výkony Terenca Hilla a Bud Spencera ani nemusím komentovať proste dokonalé. Najlepšia scéna v reštavrácii! Film som videl asi 100x no už sa teším na jeho znovupozretie! Hodnotenie jasných 5* nič viac nemože westernovka mať