RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Toto úpne vyjadruje dve veci že 57% je na velmi nízkom IQ preto sa im to lúbi, tak trapné fakt trapné nevtipné a dokola opakujúce sa vtipy to som eešte nevidel to sa može páčiť len totálnemu debilovi lebo je to totálna francouzská debilina. Nič horšie som už dávno nevidel, odporní herci, podpriemerné herecké výkony a dialogy občas vobec nenadvezujú na dej. Tomu Alainovi Chabatovi by som odporučil okamžite odbornú pomoc najlepšie spácha´t samovraždu aby ma viac neokradal o čas hovedo jedno

Smoke (1995)

asi nič to tak necharakterizuje ako ked poviem že je to o ničom. Tam nieje ani vyvrcholenie nič strašná nuda

Interview s upírem (1994) odpad!

Tento skost mi konečne vysvetlil čo sú to malotrapné melodrábne dialogy aj monológy. Najprv som chcel napísať rozsiahlu negatívnu recenziu, ale toto nestojí ani za to... Najviac ma nadchli tie nabotoxované pery Pitta a na začiatku to zasmiatie sa tej malej dievčiny upírky nad výrokom "demokratické jazyky" Už som videl kde čo ale toto je to najnudnejšie najdebilnejsie čo som kedy videl.. !

Speciální jednotka (2011)

Ďalší film ktorý má fungovať ako demagógia myslenia a vytvára dojem že jednotky velkej británii resp. NATO sú mierumilovné a za každú cenu aj pri konflikte bránia civilistov... no musím to dať na pravú mieru bránia ich len vo filme v realite keď po nich strielajú utekajú kade lakšie ...

Total Recall (2012) odpad!

nemá to scenár, hlavný hrdina je nesmrtelný aj jeho nabíjačka jediné dobré čo sa v tom dá nájsť je telefon zabudovaný v ruke ale aj to je nerealne lebo je vetší ako už dnešné typy.

Rychlejší (2010) odpad!

Neviem kdo písal scenár ale mal by isť k doktorovi na vyšetrenie hlavy a ten čo to schválil je určite odporná buzna.

Prometheus (2012)

Velká škoda, nepopísatelne zhumplované dielo. Z toho sa dalo vyťažiť 10 hviez z 5tich, ale nič také sa nekoná. Je to našpikované až do špiku kosti nelogickým konaním aj vedcov aj všetkého. Keby takáto súkromná parta má v skutočnosti ísť zisťovať povod ludstva, za vidinou nesmrtelnosti, fakt mi to hlava nebere. Keby ja idem za nesmrtelnosťou, tak by som si so sebou zobral vesmírnych kovbojov s poriadnymi zbraňami a daroval by som príslub nesmrtelnosti aj celej posádke. Dalšie trapasy sú zablúdenie už v preskúmanách priestoroch, proste celý film som to mal na zreteli, že tak inteligentná výprava s takou technikou a kapitálom nakoniec zablúdí v tuneloch. Ako by sa toto mohlo v skutočnosti stať ? Viem je to sci-fi, ale až takéto sci-fi som od toho nečakal. Otrepané správanie androida ktorý sleduje "svoje" zájmy je ozaj divné, keď je to len naprogramovaný "stroj". Scéne s porodom chýbala gradácia, po porode v klude ďalej pobehuje ako by sa nič nestalo. Proste nevedel som sa do toho vžiť. Na trilogie votrelcoch bolo vždy to pekné to napetie a ten strach z neočakávaného, ten čas kedy sa človek zamýšlal nad tým prečo a čo sa stalo. To napetie, tá gradácia čo som od Scotta čakal som sa nedočkal a pritom tá prvá polhodka tak slubne vyzerala. Chýbala mi tam hlavná úloha tam vlastne nikto hlavný nebol až v posledných 5 minutach keď už vlastne nikto iný nežil. A najvačší trapas bolo správanie sa toho mimozemšťana čo prežil. Tak vžite sa do jeho situácie je na vlastnej základni čo je vlastne vojenská základňa a dá si námahu s tým, že holými rukami sa bije to už ma doslova vytočilo. Nečakal som, že na nich vyskočí mimozemský Hulk a všetkých pobije len tak, bez vysvetlenia a to, že išli do neznámeho a nijako sa nepoistili pre boha čo čakali no všetko velmi pritiahnuté za vlasy. Keď už to bola vedecká expedicia s indíciou prísť na povod ludstva resp. získať recept na nesmrtelnosť čakal by som od tej výpravy logickejší (vedeckejší) prístup. Mohli tam byť zobrazené nejaké pokusy s DNA ako vo votrelcovi 4 aby sme si užili aj nejakých "upgradovaných" alienov. Mohli sme si užiť futuristické zbrane, mohli sme si užiť komunikáciu so stvoritelom, mohli sme si užiť napínavé a vygradované chvíle, mohli sme mať strach z nepreskúmaného, mohli sme sa vžiť do charakterov vedeckého týmu mohli sme milion vecí no nemožeme. Velká škoda tolko milionov na vývoj toho filmu a takto to dopadne, doslova zhuntovaná myšlienka a celé dielo. A o predátoroch ani slova to je taktiež škoda nebol by zlý fight predátora a toho ufáka no nič končím lebo sa rozplačem...

Ochránce (2012)

Až na ten nelogický scenár s otcovským záverom celkom dobré ale dobré je za 3 víc ani omylem

Chata v horách (2012)

Režisér začal klasicky uplne tuctovo ako každý horor potom si niečo pichol a začal robiť uplne iný film na konci si ešte niečo potiahol a dal do toho bohov a nejaký vyšší zmysel

Temný rytíř povstal (2012)

Velmi nelogické, povrchný scenár, vhodné tak pre 13 ročných puberťákov. Pre mňa bez hlbšej myšlienky scenár naťahovaný až nenormálne herecké výkony priemerné možno až podpriemerné jediný "nad" výkon Morgan Freeman... Nič moc ... bezmyšlienkové filmy ma proste neberú