Eddemi

Eddemi

Slovensko

3 body

• 9.7.2016  22:37
    Sestry na život a na smrt (TV film) (2014)

No... Na TV film priemerne OK. Pointa, resp. "prekapko" bolo jasne hned. Skor by mna osobne zaujimalo, co bolo po konci filmu. Ci to hl. hrdinke preslo atd... A tiez mi je motivacia hl. hrdinky nejasna, ale dobre.

• 15.5.2016  13:56
    Tělo jako nepřítel (TV film) (2014)

S prepacenim otrasne spracovanie temy. Umele a nudne zaroven. No proste posraty potencial.

• 11.3.2016  15:31

Nebudem hodnotit film, len sa mi nepaci, ze v obsahu sa pise o hranicnej poruche osobnosti a hlavna postava mala inu psychicku poruchu... Takze je to zavadzanie.

• 20.12.2014  23:15
    Zmizelá (2014)

Dobry film. Asi prvy, kedy mi vadilo, ze som pred tym citala knihu. Tym padom tento snimok nedokazem posudit objektivne, lebo vsetky momenty, ktore robili film zaujimavym, prekvapujucim, posuvali ho v deji a odhalovali pribeh krok za krokom som poznala. Tym padom mi chybalo napatie, moment prekvapenia atd. Avsak ako celok a ked sa skusim odosobnit a pozriet nato ocami divaka, ktory pribeh nepoznal... Spracovane to bolo ozaj fajn.

• 5.7.2016  16:20

Za posledne momenty o hviezdu navyse. Inak velmi nudne podane. Aspon pre mna.

• 19.1.2014  02:29
    Lásky čas (2013)

Rachel McAdams vo filme Zena cestovatela v case a aj v tomto alebo sa mi to len zda? Zvlastna volba. Inak film trochu nudnejsi, obcas zaujal, hviezdicku mu pridalo poslednych cca 5 minut, i ked to niekto moze oznacit za klise, ale tentokrat to mne osobne nevadilo.

• 17.7.2015  10:47
    Orphan Black (TV seriál) (2013)

Vobec to nie je podobne Ringer, tak ako tu mnohi pisu. Mozno este prvy diel - dajme tomu, ale potom to okolo daneho serialu ani nepreslo. Prva seria bola super, napatie, akcia, chemia... Vsetko fungovalo. Dalsie dve uz mierne spomalili tempo, ale stale si to udrzalo latku celkom vysoko. Specialnu hviezdicku davam za postavu Heleny, ktora bola uplne uzasna a asi hlavne tato postava dokazala udrzat moju pozornost az dokonca. ♥

• 25.2.2015  01:55

Limonadka. Ale pekna:-) A niecim zasiahla.

• 20.2.2016  23:51
    Pronásledované (TV film) (2013)

Tema dobra. Na televizny film bez vacsej snahy to mohlo byt s danou temou kludne na priemerne tri hviezdy... Avsak... Tu to bolo trochu inak. Start relativne divny, ale odpustila som im to. Potom to bolo celkom OK. Taky priemer. V polke som to vsak videla uz len na dve hviezdy a oni este aj toto totalne posrali... :D... Ako fakt k tomuto nemam viac co dodat. Lebo tolko nelogickosti, naivity a stagnacie sa len tak lahko nenajde ani v B-eckovych hororoch.

• 15.2.2014  00:58
    Terapie - Série 2 (série) (2013)

Minulu seriu excelovala Misa Doubravova (medzi novacikmi), tuto Terezia Voriskova. Je pravda, ze v minulej serii "pondelky" boli silne diely, tentokrat je to oproti Tani Pauhofovej slabe. Ale inak fajn format... :-) Tiez ocenujem slovencinu Magalovej, lebo minule to bolo nepocuvatelne.

• 3.6.2013  21:28

Skoda poslednej polhodiny a hlavne zaveru, ktory vyznel uz vazne uplne nonsens a gycovito... Inak prva hodka fajn, napatie nechybalo ani nic... :-)

• 16.8.2014  22:55
    Pozvánka od vraha (TV film) (2012)

Chybal k tomu este vlciak Rex... Akoze namet dobry, spracovanie velmi velmi biedne a herecke vykony este horsie. Pomale, naivne. Nemam rada, ked sa dobra tema az takto sprzni.

• 29.12.2013  23:09
    Sněhurka (2012)

Pacil sa mi napad ponechat symboly klasickej rozpravky, ale zasadit ich inak do deja, v iny moment, inym sposobom... to bolo super. S cim (s kym) som sa az do konca filmu nestotoznila - bola zla kralovna alias Julia Roberts. Aj napriek tomu, ze je to moja oblubena osoba vo filmoch, tak podla mna sa na tuto rolu absolutne nehodila. Jednoducho z nej nesrsi cisto zly charakter a vzdy si v nej najde clovek nieco zlate, vtipne, zranitelne, odpustitelne ci krehke... A to sa uplne vylucuje s vlastnostami takto typickej roly.

• 24.1.2016  23:26

Pre mna magicke spracovanie a mile prekvapenie. Dlho som sa tomuto filmu vyhybala, lebo som si myslela, ze to MUSI byt shit a naopak. Velmi ma to bavilo, napatie tam bolo aj napriek tomu, ze sa "slapalo" podla notoricky znamej rozpravky. Palec hore.

• 29.4.2013  23:43

Toto ma vazne sklamalo a bola to len strata casu. Cely cas som dufala, ze uz-uz-uz "to" pride... A NIC...

• 11.1.2014  16:19

O ničom... Resp. o tom, ako chlapec vysadne po dva a pol hodine na motorku... Ach jaj... Veľa tém, na veľa frontoch v širokej časovej osi. Zlá výpovedná hodnota. Jednoducho - mohli byť z toho možno tri dobré filmy a je z toho jeden zlý. Nechápem to vysoké hodnotenie, snažila som sa nato pozrieť ako na umenie a že teda každý kto sa snaží niečo vyjadriť - si zaslúži potlesk už len za pokus... Tak zato je tá jedna hviezda, za ten pokus.

• 17.1.2014  21:19
    Cyberbully (TV film) (2011)

Velmi dobry start, bolo to celkom emotivne a malo to dobry spad, az som sa pytala: "Preco take priemerne hodnotenie?" A potom to prislo. Klise za klise, vsetci boli nadmieru vnimavi, empaticki, napomocni, chapavi... Dej sa zacal vliect a happyend tomu tiez nepridal... Cize to slo dolu zkopca. Este 10 minut a dalsia hviezda dole...

• 27.2.2012  17:36

Velmi pekny a citlivy film:-) oddychovka, ale prijemna

• 28.8.2011  23:21
    Lidice (2011)

Som rada, že som na tento film išla. Veľké plus! Možno by som trochu skrátila úvod, bol pre mňa príliš zdĺhavý... Ale ku koncu som zasa pochopila, že to bolo hádam potrebné nato, aby sa človek mohol vžiť do postáv. Trochu mi vadila Z.F. čeština, viac som sa sústredila nato, ako hovorí, ako nato ako hrá... avšak vo všeobecnosti hodnotím tento film pozitívne a aj keď som čakala priamejšiu verziu, v konečnom dôsledku si myslím, že všetkého tam bolo naordinovaného akurát. +++ PS: Krásna hudba!

• 17.11.2012  01:59
    Switch (2011)

Dost nelogicky film... Velmi vela veci tam do seba vobec ale vobec nezapada... Otazne je, ci tvorcovia o tom vedeli a len sa nato vydlabli, alebo boli ozaj taki slepi:-O

• 31.10.2011  16:42
    Terapie - Série 1 (série) (2011)

Videla som zatial 14 casti a pride mi to ako dobra forma. cca 25 min. na diel je akurat. Postupne dejova linia do seba zacina zapadat ako puzzle a myslim, ze nas este prekvapi. Nie je to dynamicky serial, ale zalozeny na dialogoch a psychologickej analyze. Jedine co mi zatial ozaj vadi, ze cestina p. Magalovej. Zbytocny krok. Ked si ju uz tam tvorcovia vybrali, neviem preco nemoze hovorit slovensky. Neda sa to pocuvat, co je skoda, lebo sa viac sustredim nato, ako vyslovuje a snazi sa posobit doveryhovne, namiesto obsahu toho, co chce povedat. No nic, inak davam palec hore. Misa Doubravova a zvysok hereckeho osadenstva zatial super:-) Po 30tom dieli musim svoje hodnotenie poupravit a zo styroch hviezdiciek urobit pat:-)

• 23.8.2015  00:05
    Teror (2011)

Namet dobry, prevedenie strasne... Herecke vykony tiez. Viac to bolo vtipne ako vazne, co je dost smutne pri tomto zanri. A to, ze som dvakrat pri pokuse dopozerat film dokonca - pri nom zaspala... Hovori za vsetko.

• 26.4.2011  01:40
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Stačilo to dať o rok neskôr a úspech by sa mohol zopakovať z prvej série. Takto bohužiaľ je to iba jedno veľké trápenie. Plus si myslim, že zákulisná organizácia je najhoršia aká doteraz kedy u nás na SR alebo aj minulý ročník ČS-SS bola... Obliekajú ich hrozne, moderátori no čo ja viem, o dosť stupňov nižšie, speváci nevýrazní... Porota ujde. Jednoducho narýchlo splieskaná vec. Čo už...

• 1.6.2011  23:12
    Adela show (TV pořad) (2010)

Páči sa mi ako je robená koncepcia programu. Občas sú silnejšie časti, inokedy slabšie. Dosť to závisí aj od toho, kto sedí v "trojici" a ako im ide karta. Adela je inteligentná a pohotová, čo sa jej nedá odoprieť. Občas mi prekáža, keď prestrelí vyslovene primitívne, vtedy sa pýtam, či už tak veľmi uniká z reality alebo sa len jednoducho každému z nás prihodí.... Ale komplexne som rada, že niečo takéto na TV pbrazovkách vzniklo.

• 30.6.2011  21:38
    Alma (TV film) (2010)

Dobrý nápad, často pekné myšlienky, prevedenie. Nevadilo mi na filme v podstate nič, okrem bohužiaľ musím to povedať češtiny u Terezky:-/. Akože buď to budem brať tak, že treba aby hrala v češtine, lebo inak si ju nikdy naozaj neoťuká, alebo tak, že "Prečo nehrá v slovenčine?"... Tak neviem, ale námet aj prevedenie filmu sa mi páčilo. Pohodový snímok, potešil ma:-)

• 28.12.2016  20:22

Knihu som citala v obdobi, ked u nas vysla ako novinka. Nebavila ma a tak som sa do filmu vobec nehrnula... Musela som nan dospiet a dnes po pozreti musim skonstatovat, ze sa tak stalo. Vsetko bolo tak ako malo byt a film sa mi velmi pacil.

• 24.5.2011  23:31

Viac-menej predvidatelne, prilis popisne, prilis nelogicke v mnoho momentoch. Hm, keby to bolo trochu kratsie hadam, tak by to filmu az tolko neublizilo. Ale celkom fajn vykon hlavnej a jedinej postavy vo filme.

• 28.9.2011  14:46
    Stepson, The (TV film) (2010)

Herectvo, logika, sled udalostí, kamera, réžia - všetko nula bodov. Absurdita za absurditou, žiadne emócie, umelina, nuda. Dlho som už nevidela nezáživnejší a viac na hlavu postavený shit.

• 3.8.2017  13:06

Nebavilo ma to. Nuda, pomale, ani komedia, ani romantika. Ziaden spad, chronologia. Pre mna bez hlavy a paty, uspavanka.

• 12.10.2013  22:08
    Cesta (2009)

Dlho som nevidela nieco tak gycove a bez vypovednej hodnoty... Respektive silene hranie sa na nieco a nie a nie to z toho filmu vymacknut + kopa chyb... Cele zle.