• Thriller

Nový vánoční příběh (2022)

Dost zle a to zboznujem gycovite vianocne filmy... Za mna nuda, problem pri filme zotrvat.

On the Line (2022)

Tak ako... Cely film to tak strasne nehralo, nic tam nefungovalo, emocia ziadna, divna produkcia, prevedenie, proste si vravim wtf... A nezachranil to ani prvy koniec 5 min pred koncom (co by som este brala), ale ten uplny zaver to uz totalne pochoval. Ako milujem filmy s Melom a odpustam mu vela, tak toto bola nefunckna hovadina.

Pět dní v nemocnici Memorial (2022) (seriál)

Sila. Ked si vrazdy ospravedlnime tym, ze bola kriza... Ci uz tych zvierat alebo ludi. Bleee....  Inak kludne stacilo 5, max 6 dielov. Zbytocne natiahnute za mna. A fuj som znechutena ako sa tam ty usmievavi paposkoci kryju. Teraz nemyslim len tych lekarov, ale celu US, ktora situaciu nezvladla, ale usmievala sa do kamery. Fujky.

Podvodník z Tinderu (2022)

Ja len stale nechapem, ako aj tu moze niekto pisat, ze baby boli jednoduchsie, ked jedna s nim nespala vobec a len si s nim uzivala party... :D A dalsia s nim "chodila" 14 mesiacov a prachy po nej chcel az na konci. To neznie moc podozrivo, hlavne ked vidis ako vsade obuchava melony. Ale tak lahko sa posudzuje. Takym prajem nejaky dobry zazitok na vlastnej kozi, aby pochopili... :-) Odporucam tiez film Profil. Tiez podla skutocnosti a o online podvode, aj ked z ineho sudka.

Pohotovost (2022)

Prvoplanovy rasisticky film, len neviem proti ktorej farbe vlastne.

Přání k narozeninám (2022)

Mne sa to velmi pacilo. Bolo to take mile a vtipne. Jasne, trebalo vypnut mozog a len nasavat herecke zlozenie. Podla mma ceska alebo slovenska komedia je uplne iny zaner ako komedia vseobecne. Neviem ci by toto preslo v inej krajine, odraza sa v tom ta nasa alebo teda ceska mentalita tak vyrazne, ze je z toho samostatny zaner. Herecke zlozenie az na par vynimiek perfektne. Necakala som nic a odchadzala som na hrane 4-5*.

Santa Clausovi (2022) (seriál)

Vianocny serial? Ano, prosim! Dlzka akurat, kuziel tiez... Veeelmi potesil tento pocin a odporucam, ak mate radi vianocne filmy so Santami :-))

Sirotek: První oběť (2022)

Proste som sa nevedela odprostit od toho, ze herecka "Esther" vyzera starsie ako vo filme, kde znazornovala dobu po tejto udalosti. A hlavne len idiot by nevidel (otec, terapeut, atd...), ze ide o dospelu zenu. Ked ti film rusi vizual, ze sa nevies ani sustredit na dejovu linku, tak proste zlyhava zaklad. Sorrko.

Smrtící výstup (2022)

skor dve hviezdy ako tri, ale dobre...  Pomale, pretacala som. Divne je asi to najspravnejsie slovo.