Eddemi

Slovensko

3 body

1 2 3 následující >>
    • 23.6.2011  17:21
    Ledové snění (TV film) (2009)

Ešte nikdy som nevidela takto zle spracovaný film o krasokorčuľovaní. Príšernosť sama o sebe, dríst za drístom, výmysly jeden cez druhý, katastrofálne herecké výkony. Ty brďo! A to som zvyknutá, že tieto filmy treba brať z nadsázkou, ale na toto nemám slov. Normálne sa mi zdá až neuveriteľné, že tento film je tak nový, čo sa výroby týka, a aj tak do neho dokázali zaradiť také nezmysly a výplody bujnej fantázie "traktoristu"? Alebo kto robil scénar?

• 10.5.2017  03:48
    Make It or Break It (TV seriál) (2009)

Myslim, ze ked si pozriete 48 casti v priebehu 5tich dni, nebolo by fer, nechat tomuto serialu 3 hviezdy. A ocenujem hlavne to, ze niekto sa pustil do sportoveho serialu. To sa nevidi casto. A behom 2-3 serie boli uz prestrihy na vykony pozeratelne a hlavne uveritelne. Takze super:)

• 1.8.2016  22:22
    Z temnoty (2009)

Ked nic ine - horsi zaver uz ani byt nemohol. Katastrofa.

• 8.1.2017  03:34

Davat tomuto filmu 5* mi pride az pohanske... Neuveritelne smutny a pod kozu iduci film. Kde je vsetko v naznakoch a predsa tak jasne. Atmosfera a podanie je neuveritelne.

• 21.5.2011  23:08

Celkiom v pohode film, s prirodzene plynucim dejom s prirodzenou reakciou zeny, ktora si prezila v zivote veci, ktore vzdy zanechaju v cloveku hnus a kazdy sa s tym vysporiadava po svojom, no tazko... Tak to tu v tom filme bolo proste priznane, ze nie je lahke ist dalej, ked vas niekto poslape. Taka pohodovka na popoludnie alebo pokojny vecer... Par peknych a pravdivych myslienok vyslovenych - jednoducho som spokojna s vysledkom:-)

• 21.3.2013  23:16
    Nevinná (2008)

Remake Tri dni ku slobode je film, ktory si clovek pozrie rad viackrat. O tejto povodnej verzii to povedat nemozem. Je mi sice milsia mozno niecim takym neotesanym, ale remake ma proste prevalcoval. Tam som s hodnotenim nevahala ani chvilu. Kebyze vidim tento film ako prvy, neviem ako by na mna zaposobil, ale asi by som mu 5 hviezd nedala. Cize tak.. :-)

• 10.9.2011  21:42
    Cutlass (2007)

Niečo excelentné! Nato, že ide v podstate o tak drobnú zápletku... Ozaj výborné stvárnenie. Krásne, ženské, jednoduché a toľkokrát pozerateľné. Tento snímok ma zatiaľ vždy dojal.

• 30.5.2011  19:44

Fajn psycho, bola som milo prekvapená, čakala som čosi horšie. Veľmi mi vadilo "použitie diaľkového" niekde ku koncu. Úplne to ubralo tomu filmu všetko všetko všetko, čo mohlo:-(. A bolo to zbytočne dlhé, podľa mňa keby film skončil priamo na ceste, kde Naomi opäť chytili a hodili iba nejaký záber na jej čakajúceho zmrzačeného manžela, tak by tak či tak každý pochopil, že dovi dopo a už by sme sa vyhli opätovnému scénaru s ich synom, keď sa mu nepodarilo utiecť a privliekli ho nazad. Trochu ma unavil tento opakujúci sa scenár a ubralo to na akejsi realističnosti. Fakt škoda!

• 7.2.2012  22:52
    Private Practice (TV seriál) (2007)

Fajn serial, vsetky serie v podstate zatial super, aj ked je uz z toho mierna telenovela. Ja by som zasa naopak ako vsetci, tretiu seriu oznacila za najslabsiu a to len z toho dovodu, ze sa mi zda, ze tvorcovia sa snazili odrazu vsetko tam akoby natrieskat a odrazu sa vsetkym predstavitelom zacalo cosi diat jedno cez druhe, dramaticky najdramatickejsie, az to bolo neuveritelne... Stvrta seria bola fajna, vobec nie horsia ako predchadzajuce. Ja som spokojna, mozu to kludne vysielat kazdy den:D

• 30.12.2016  13:12
    Tři životy (TV film) (2007)

Pekna klasicka rozpravka, avsak ja z tych hlavne mladsich hercov uz citim taku tu stratu cistoty alebo ako to povedat a to sa v takejto rozpravke dost bije.

• 25.5.2015  19:18
    Spojenec (2006)

Po cely cas filmu som sa pytala, ci je to teda parodia na prepadnutie banky alebo nie je? A stale sa mi tato myslienka vracala. Okrem teda ok poslednych 15-20 min? Akoze ozaj toto bolo dooost velke sklamanie. Ziadne herecke vykony, ziadne napatie, nic. Pardon.

• 30.4.2014  23:24
    Prstoklad (TV film) (2005)

Prva cast vyborna, nadchlo ma to... Druha mi prisla prehnane melodramaticka, miestami ako parodia, uz toho bolo vela akoby to vsetko odrazu stratilo smrnc. Skoda!

• 19.6.2011  07:19
    Mluv (2004)

Úžasný film, s úžasnou atmosférou a za každým ma dokáže vtiahnuť do deja a donúti zamyslieť sa. Kristen to zahrala super a nielen ona. Veľmi dobrý, ale hlavne "plný" snímok.

• 13.2.2017  22:57

za kona hviezdicka +

• 29.7.2011  02:03
    Blades of Courage (TV film) (1988)

Skuby presne aj ja si ho pamatam dodnes. Myslim, ze este niekde na VHS by sme ho mali mat natoceny, len bohvie kde?

1 2 3 následující >>