Obhájce (2011)

Fajn kriminálka se zajímavou zápletkou a jako bonus moje oblíbené právnické čáry u soudu. Na McConaugheye se příjemně dívá, ale je to takový ten film na jedno podívání. Když už víte, jak to dopadne, pak nemáte potřebu si film pustit znovu.

Babel (2006)

Film mě absolutně nebavil. Děj nezaujal a trpěla jsem od začátku až do konce (divím se, že jsem se dodívala). Na takové téma asi nemám žaludek....

Půlnoc v Paříži (2011)

Zajímavý film, v němž se střetává realita zdánlivě dokonalého vztahu s fantazií až příliš romantického spisovatele. Film mě bavil, ať už to byly jednoduché záběry na krásnou Paříž nebo dialogy, důvtip či nápad.

Až tak moc tě nežere (2009)

Film nebyl nijak kvalitní na to, kolik slavných herců v něm hraje. Zde čtu, že se samou knihou inspirovali i scénáristé seriálu Sexu ve městě. Ten díl si pamatuji a na zpracování této myšlenky 21 minut (což je délka 1 dílu) úplně stačí.

Vyměřený čas (2011)

Film, který zpracovává velice zajímavou myšlenku a to, že peníze ztratí hodnotu a jediné, čím se ještě dá platit je čas. Čas, který odpočítává vaši smrt. In Time vás vtáhne do děje a rozhodně zaujme. Přesto se z tohoto skvělého nápadu dalo vytěžit víc a myslím, že to je škoda, že toho autoři nevyužili.

Já, legenda (2007)

Strašný film s ještě horšími počítačovými "příšerami". Jako byste se ocitli ve špatně udělané počítačové hře. Jediná chytrá postava je v tomto filmu pes, se kterým to taky neskončí dobře. 102. nejoblíbenější film ? - to si děláte srandu :D.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Neuvěřitelně pravdivě podaný film o dvou lidech, kteří se zamilují, ale zase odmilují. Ale co pak, když už máte rodinu? Ale i přesto mě film připadal docela obyčejný. Neurazí, ale mně osobně stačilo ho vidět jednou.

Galapágy (2006) (seriál)

Poutavý dokument o prapodivných ostrovech s nádhernou kamerou.

Panna a netvor (1978)

Stará klasika, která nikdy nechybí v televizním programu při svátcích. Z té nádherné hudby mě vždycky mrazí....