factoryBrick

factoryBrick

Karolína Sedláčková

okres Praha
student


Twitter: factoryBrick
Instagram: factoryBrick

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Vzpomínky na Afriku (1985)

 • poster

  Rivalové (2013)

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

 • poster

  Kingsman: Zlatý kruh (2017)

  Já se na to TAK těšila! Možná proto hned na začátku koukáte a hltáte každý detail a snad i hledáte chyby? Nakonec ale jediné, co bych vytkla je snad ta přehnanost s některými prvky, nesmyslnými, občas jsem nevěděla, zda se koukám na Rychle a zběsile, nebo jsem stále u Kingsmana v krejčovských službách. Naštěstí převažují kladné stránky. Herecké obsazení, vtip, akce, myšlenka a půvab. Všeho, všech. Jo a Tarona Egertona chci za muže!

 • poster

  Čistá duše (2001)

 • poster

  Někdo to rád horké (1959)

  Tohle je táák krásný, upřímný a pozitivně laděný film, že k tomu snad netřeba více dodávat. Je sice pravda, že smysl pro humor je v dnešní době asi někde jinde, o čemž nejsem do teď přesvědčena, zda je to dobře, ale tento snímek z roku 1959 je důkazem toho báječného poválečného, amerického, kinematografického rozptýlení. A i když si u toho někdo zrovna nepotrhá bránici, minimálně ho to příjemně pohladí po duši.

 • poster

  Whiplash (2014)

 • poster

  Tanečník (2016)

  Devadesátiminutový šílenství. Emoční a dokonalý psychický rozložení v hodině a půl dlouhym filmu, u kterýho se vám střídají emoce podobně jak ženské v klimakteriu. Bravurní pohled do života Sergeje a celé jeho rodiny. Ukázka neskutečně obětavých činů, které ve výsledku proměnili Sergeje v něco, čím a kým je dnes. Ukázka neskutečně obětavých činů, které poukazují na to, proč se věci staly tak, jak se staly, které vysvětlují a zobecňují asertivitu a chování tanečníka, jenž se dostane na vrchol své kariéry ve dvaadvaceti letech. Na vrchol, ze kterého není kam dál stoupat. Který dosáhl toho, čeho chtěl. Nebo chtěli ostatní? Depresí, slzami, pílí a samotou prolezlý snímek, rozhodně jeden z nejlepších biografických filmů, které jsem doposud viděla.

 • poster

  Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace