• Pohádka

Mělčiny (2016)

Od filmu jsem mnoho nečekala, ale můžu říct , že mě příjemně překvapil. Samozřejmě dominovala krásná příroda, krásná surfařka. Film příjemně plynul, skvělá kamera a nechybělo ani napětí. Dojem trochu zkazil konec, se "super žralokem", ale vcelku jsem byla spokojená.

Raluca (2014)

Napínavé, dobře natočené, mělo to šmrnc a sílu :-) i když konec se dal již od začátku předpokládat, tak na české poměry velmi pěkný kousek.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Nebyla to špatná komedie, myslím, že v době oplzlostí, všudypřítomného sexu a fekálního humoru tohle byl balzám na duši. Já jsem se bavila.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Pěkný seriál, který měl šmrnc, nechyběla akce, napětí, jen ten konec mohl být lepší. A také mínus za "neodolatelného" Řezníčka, kterému všechny ženy hned skočily do postele.

Tísňová linka (2013)

Krimi žánr zrovna nevyhledávám, ale můžu říct, že jsem byla příjemně překvapena. Film má rychlý spád a celou dobu udržuje diváka v napětí. A ještě krásná Halle Berry, takže co víc si přát.

Čtyři slunce (2012)

Film se mi celkem líbil i když mě chvílemi nudil, ale nakonec vše vylepšil konec u kterého mě mrazilo.

Druhá šance (2012)

Neotřelé, originální téma + výborné herecké výkony!!!zajímavá sonda do života starší generace. Chvilkama jsem se nudila ale konec plný naděje a optimismu to zpravil. Takže lásce zdar:-)

Bídníci (2012)

Docela se mi to líbilo, nějak jsem nezaznamenala že jdu na muzikál, tak jsem byla celkem překvapená:-)Trošku se to vleklo a zpívalo se na můj vkus až moc, ale zanechalo to ve mně silný vnitřní pocit, když jsem odcházela z kina. Možná to je i tím v jaké době se nacházíme a co nás ještě v blízké době čeká.

Anděl Páně (2005)

Na druhé či třetí shlédnutí to nebylo již tak hrozné jako na poprvé, ale rozhodně dvojka je lepší.