• Pohádka

Mezi námi děvčaty (2003)

Moc pěkná a vtipná komedie, kéž by takových bylo více :-)

Zrůda (2003)

Neuvěřitelný koncert Charlize Theron, která je naprosto úžasná! Film mě dojal k slzám.

Po čem ženy touží (2000)

Vynikající komedie, už jsem se dlouho takhle nepobavila. Přerod Mela Gibsona s šovinistického prasete na chápajícího se muže, kterého všechny ženy mají rády je naprosto perfektní. Výborné herecké výkony.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Krásný seriál, který opravdu chytne za srdce + úžasná hudba.

Horká kaše (1988)

Mám rozporuplné pocity, na jednu stranu úžasné záznamy s KD Barikádníků i se skvělou atmosférou, na druhou stranu prolínající se příběh, který se vůbec metalové mládeže netýká.....takže za super Vitacit, a proto, že jsem tu dobu na Barče zažila na vlastní kůži 2 hvězdy.

S čerty nejsou žerty (1984)

Jedna z nejlepších pohádek!!!Vtipné, vynikající herecké výkoný, jedna super hláška za druhou!!! Neumím si představit kdyby se to točilo dnes co by z toho zase kdo udělal. Je to škoda že v současné době už takovouhle krásnou pohádku nikdo natočit neumí!!!

Bota jménem Melichar (1983)

Ja mám tenhle film moc ráda, je to vtipná podívaná. Herecké výkony jsou poněkud slabší, ale to se dá odpustit. Je to můj nejoblíbenější dětský film, a stále jím zůstává.

Jak se budí princezny (1977)

Jedna z velmi podařených a vtipných pohádek, která se drží motivu sice je něco přidáno, ale zároveň z toho není paskvil, jak se stává v současných pohádkách. Zejména herecký výkon Vladimíra Menšíka zde hodně pohádku drží, je zde úplně úžasný.