Něžný bar (2021)

Krasny, chlapsky, feels good filmn na dobrou naladu. Strejda total king.

Nicota (2016) odpad!

Nemuzu tomu dat 2 ani 3 hvezdy za prvnich 20 minut jako u vetsiny filmu. Je to proste odpad. Jako celek je to odpad. A uz me sere, jak kazdy film posledni dobou s dobrym napadam po pulce zacne vymyslet p*coviny a ztrati veskere kouzlo.

Ochránci (2017)

1* za cringe momenty, co se snazili vypadat seriozne ale maximalne me to rozesmalo. Jinak je to odpad

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Mam pocit, ze Statham ma nejakou spinu na Ritchieho a nuti ho tocit cringe becka a marnit jeho talent :( A ne hustacky zaver film nezachranuje. Jestli mi to Covenant nezahoji...

Oppenheimer (2023)

70mm IMAX neni gimmick.Neni to jen par centimetru nahore a dole. Jde o to jake pocity ten obraz vyvolava. Je to v mensi mire divny poutavy pocit, ze se divam na neco nezvykleho, jako kdyz jsem videl poprve Avatara 3D. Diky zajimavave kamere, obraz pusobi jako jakesi okno a ne zaber z filmu a funguje!. Pokud to jde, doporucuji si to vyzkouset v IMAX PRAHA. (Bohuzel) zatimco povazuju Interstellar za jeden z nejlepších filmu všech dob a nejlepsi scifi určitě a viděl jsem ho asi 8x, toto je film na 2 promitacky. Je to skoda? Shindleruv list jsem taky videl jen jednou a znovu si to rozhodne nepustim a pritom se jedna o mistrovske dilo. Mrzi me, ze tu mame film, ktery musite videt ale jen jednou, max dvakrat. Nejen kvuli 3h stopazi, ktera je nastrihana s vybornou hudbou, ktery vyuziva "Shepard tone" naplno a tak film vas drzi napnuty a zaroven dobre plyne a utika. Jde si kalkulovane Nolan pro oskara? Vyborny cast urcite a dokonce se objevi par tvari, ktery jsem necekal a udelalo to velkou radost. Dialogy rozhodne nepsali trapnoscenaristi co ted stavkuji a je to znat, slast poslouchat. Zvuk, subuffer perfektne namixovano a vede a taha z vas emoce ale nevycniva a nekrade pozornost. Zajimavy pocit vyvovala znalost toho, ze zabery vznikly bez pouziti CGI, dava jim neuveritelnou vahu a organicnost a fyzikalnost, ktera nezestarne a donuti vas se zamyslet. Pribeh ma 3 vrstvy a jsem rad, ze trailer vyspoileroval jen tu jednu. Nebude to film pro kazdeho ale po extremne dlouhe dobe jsem zazil v kine neco co jsem dlouho nezazil aj sem za to rad, podivam se na to pak jeste jednou v 4k UHD, tesim se extremne moc na behind the scenes. Mrzi me ale, ze se k tomu nebudu kazdorocne vracet jak to delam o Prestige, Inceptionu a Interstellaru Zatimco Dunkirk mohl natocit kdekdo, malokdo by natocil Oppenheimera tak jako Nolan

Ostré předměty (2018) (seriál)

Sestrihat do 3 dilu a dal bych 3 hvezdy.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Mam chut sundat hvezdu za natazenost, serial se mohl krasne vejit do 4 dilu a nic by neztratil

Papežův vymítač (2023)

Za Dana Vavru na mopedu davam o 10 procent navic na 4 hvezdy

Parťáci (2016) (pořad) odpad!

Kdyz tak premyslim......Ty Aliho partaci vlastne nebyli tak zle.....Ale niz nez odpad tu dat nejde:/