Zúčtování (2016)

Skoda par klisoidne znejucich scen, ktore kompozicne (aspon mne) vobec nesedeli k filmu. Ak by sa im Connor vyhol, z mojej strany by bolo urcite 5 hviezd :) Som velmi rad za Afflecka, konecne sa venuje poriadnym filmom. kino, hodnotenie: 85%

Anthropoid (2016)

Tazko si zvykat na nesuhru jazykov, ked sa vsak nerozprava, je to pozeratelne :)

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Namet tejto casti nie je az taka daleka buducnost. Mam pocit, ze niektori uz dnes ziju podla podobnych principov a popravde, je to ubohe :)

Jedna noc - Sezóna (2016) (epizoda)

Bolo nacase, aby sa zacali venovat chybajucemu casti v puzzle. Skoda len toho nepodarenej / nelogickej casti ( nechcem spoilerovat, snad to dojde kazdemu po prezreti), ktory nezvykne chybat v Bckovych serialoch bez fantazie. Zatial najslabsia cast :)

Jason Bourne (2016)

Nebolo to az take zle, ale tych 15 - 20 minut uprostred filmu, ktore ma neskutocne nudili si nemozem odpustit. Co ma Jason Bourne nove? Dokopy nic, stale to iste, vsetko tu uz bolo - a to je presne to, coho som sa obaval pri tomto filme.

Ray Donovan - Oplať a odjeď (2016) (epizoda)

Sceratistov by som zavesil za vajcia, take ubohe zapletky zalozene na nelogickom konani postav? Dufam, ze sa to uz nebude opakovat.

Vinyl - E. A. B. (2016) (epizoda)

To je to, na co som cakal :) Len tak dalej