Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Fakt crazzzzy komédia, pripravte sa na extrémne výbuchy smiechu.......aj keď priznávam že je to blbosť ale má to štýl!

Perfektní servis (2004)

Tak to je obrovský nárez skutočných negrov! BOOOOOOOOOOMBA

Iásón a argonauti (2000) (TV film)

Jeden z najlepších "nízkorozpočťákov" (v top desiatke) ktoré odvysielal Hallmark (2. za filmom Alica v krajine zázrakov). 1. časť = 5* 2. časť = odpad až 1*.

Život po životě (2010)

Veľmi slabý shit nato že to zrežíroval Eastwood.......bohužial, J. Edgar možno bude lepší.

Dračí příběh (2008) (TV film) odpad!

Napriek faktu že som tento film videl menej ako 30 minút som presvedčení o tom že tento film je fakt hrozná sračka!

Ženy (2008)

Absolútne nenapínavé, bez snahy niečo zlepšiť.....ale príbeh je fajn......v celom filme žiaden muž.......takže asi tak, ale vydržal som pozerať do konca a za skvelú Anette Bening a Meg Ryan dávam 2* (45%)

Pokémon (1997) (seriál)

No tak hodnotenie nechápem veď ako malé decko som na tom šlapal viac ako na tráve a myslím že mnoho terajších študentov tak isto!

Sám doma 3 (1997)

Keby to mám hodnotiť ako trend Home Alone tak by to bol samozrejme odpad! Ja to ale hodnotím ako úplne iný film ktorý by odo mňa dostal 50% za slušnú porciu zábavy, no na to že sa jedná o pokračovanie Sám Doma je to fakt des!

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Po ešte celkom vtipnej trojke ktoré je úplne od témy Home Alone je toto fakt neskutočná sračka!