Léto na Sicílii (2016) (TV film)

Na filmu se mi nejvíc líbilo: Přijde policajt do kostela, hodí ojro do škvíry a rozsvítí se jedna z padesáti elektrických svíček. Takhle se vydělává. Katolíci zasraní

Královská romance (2018) (TV film) odpad!

Proč je většina amerických filmů o kravách a pasácích? Umíte si představit, že by u nás byla většina filmů o JZD a traktoristech. A ještě jedna věc, na globu zpočátku filmu jsou obě země situovány na pomezí Ruska a Číny. A na mapě vzápětí na hranici Rumunska a Ukrajiny - inu američané

Náhodná setkání (2013) odpad!

A touto cestou se omlouvám za hodnocení Jeho Veličenstvu.

Zvětšenina (1966)

Pamatuji si tu dobu. Lidi chodili z kina úplně hotoví. Něco nevídaného se stalo. Film protkaný sexem, hulením, minisukněma (dneska chodí ženy v teplákách). Nechápu že to tenkrát cenzura vůbec pustila. Ten film těžko může pochopit, kdo to nezažil

Život Briana (1979)

Podle hodnocení jsem zjistil, že Kohnové a Jezusové (i jiní - nebudu je všechny jmenovat, bukvice snad odpustí) ještě nevyhynuli

Rosamunde Pilcher - Cornwallská romance (2006) (epizoda)

Nechápu so se vám nelíbí na tom, že někdo někomu zachrání život. Ale určitě je ten film lepší, než nějaký Šindlerův seznam anebo dokonce Rivalové

Vřískot 4 (2011)

Proč mi ten policajt připomíná policajta z Doktora Martina? No přeci .... oba jsou stejně blbí

Nikde v Africe (2001) odpad!

Předpokládám, že jedou budou filmy jenom o židech. A že získal Oscara? Přeci víme, kdo Oscary uděluje a jak je uděluje