Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Je zajímavé sledovat americké filmy, pozorovat jak jsou ti amíci zvláštní, tím samozřejmě nemyslím, že jsou blbci. Ale třeba vemte si, že vůbec nekouří a alkohol pijí pouze evropané a JR (popřípadě manželka JR). Chodí do kostela, což se u nás vidí pouze mimořádně a jenom na vsi. Zkrátka jsou věřící, což je v 21. století přímo neskutečné. Náš policajt by tam nevyřešil ani krádež hořických trubiček. A ten jejich vztah k armádě, no děs. Umíte si představit, že by váš pradědeček byl důstojník? Nekoukají na porno a dokonce se o sexu ani nebaví, sexuálně neharaší a snad ani nešukají (teda krom prostitutek a ty jsou pravděpodobně pouze nahoře bez). Život v US probíhá pouze v několika velkých městech nad milion píplů. Umíte si představit, že by u nás byl život pouze v Praze? A že by chlapi nosili klobouky jako ve středověku? A holínky? Celý ten seriál mi připadá jako reklama na zubní pastu a starbags

Námořní vyšetřovací služba - Série 1 (2003) (série)

Jako celek je slavný seriál NCIS k hovnu. Myslím tím 1. řadu, kterou jsem s obtížemi až po 20-ti letech od premiéry zhlédl. Zjišťuji, že jsem o nic nepřišel. Jedná se typicky o americký seriál, kde amík je vždy vítězem, což neodpovídá skutečnosti