Špion, který mě miloval (1977)

007 se chová primitivně a naivně. Ale je tam ještě někdo horší - režisér. Jediné, co je tam pozitivní, je Barborka - včera měla svátek, tak proto ty hvězdy

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Lazenby jako náhradník není zas tak špatný. Určitě je lepší, než kdyby ho nahradil nějaký černoch, jak je v poslední době v módě. Anebo třeba Menšík ...

Dr. No (1962)

Celkem primitivní - z dnešního pohledu. Ale tenkrát, před šedesáti lety se nám to líbilo. Ostatně dnešní filmy jsou taky primitivní a tenkrát ....Tenkrát jsme byly děti

Pravda visí na vlásku (1991) (TV film) odpad!

Jak ubohé, neprofesionální po všech stránkách. A tady čtu slušná vyvedená krimi se skvělými brněnskými herci. Špatná krimi, špatní herci a špatné Brno

Zběsilost v srdci (1990)

Jízda autem, šukání, jízda autem, šukání, jízda autem, šukání. A tak pořád dokola, až dokonce. Nesnáším šukání v americkém filmu. Ale, jak tak koukám někomu se to líbí. Je to takové americké... Půlka herců chodí o berlích a stěrače stírají. I když neprší a Cage ještě není plešatej

Sloní muž (1980)

Je krásné vidět jak  se chová národ nejstarší demokracie. Máme si z koho brát příklad. Pouze idiocie a pokrytectví. Rozdíl je pouze v obsahu peněženky

Satan přichází (2006)

Umíte si představit, že jdete k porodu svý ženy a na chodbě vám informaci o porodu podává farář? To je fakt možné jenom v angloamerických zemích, v zemích kde v 21. století chodí lidé do kostela poslouchat slovo boží. U nás v té době do které byl původně situován film to samozřejmě nebylo možné. Ale situován je pouze historicky, doopravdy je situován dneškem, ale dneska si taky neumím představit, že mi v porodnici podá zprávu o porodu člen ODS. Ale co kdyby vás na chodbě v nemocnici zastavil úředník OV KSČ? A následně vám vnutil adopci dítěte zasloužilé členky KSČ? Mimochodem ten film není zas tak špatný, ale ani dobrý, ale ve srovnání s původním Damienem není co řešit. Třeba zkuste vylít kýbl benzínu na vajgla, co se stane? NIC. A pak se velvyslanec nastěhuje do domu, kde obývák je větší, než hlavní loď v katedrále. Další, co mě utvrdilo, že film je situován do současnosti, je počet černochů (afroangličanů) ve filmu. To v původním filmu nebylo možné, tam tito "lidé" hráli pouze podřadné role (služky, řidiči a pod.) Jinak je to dobrý film a já ho hodnotím hvězdou a přijmete tělo Ježíše a povede se vám dobře .

Dětská hra (2019) odpad!

Je to něco hrozného v srovnání s originálem. Ale POMOvi se to zřejmě líbí, stejně jako většina jeho hodnocení, tak si toho važte a přidejte si POMa ke svým oblíbeným, budete INN. Tím samozřejme nemyslím Holiday Inn. To je ale reakce po 10-ti minutách. Pdeme dál. Andy je najednou vietnamec s vizáží Rumuna, který se ve svých 10-12-ti letech baví tím, že na mobilu se baví skákající hračku  (neuvěřitelné, i když IT IS AMERICA). Ale většina osob jsou američané - černoši, mexikánci a jim podobní, pouze indiáni mi tam jaksi chybí. Vzápětí maminka svému synovi 10-12 let daruje panenku, která mluví. Jak úžasné, ale na americkém jihu zřejmě běžné. A to jsem teprve u 12-té minuty (i s titulkama). Pak čaky - Buddi najednou ožil. Umíte si představit, že váš 10-12-letý kluk v Čechách by něco podobného zažil? American ržisér tady zkrátka ukrad jméno filmu, postavu Andy, Postavu čaky-buddi, kterou zpodobnil na japonského kluka. 20 minut - víc jsem nevydržel