Requiem pro panenku (1991)

Hrzánová a Holubová - jako kdyby do toho ústavu patřily...Jo a pokud tam někdo hrál dobře, tak to byla Soňa Valentová. Ty dvě totiž hráli sami sebe.

České století (2013) (seriál) odpad!

Viděl jsem "Zabíjení soudruha" - musel jsem zvracet. Bojím se zpětně shlédnout předchozí díly. Bojím se kvůli zdraví. Už mě fakt unavuje to Hřebejkovsko-Vieweghovské pojetí světa, které si mnozí z nás oblíbily. Kde nepřítel je na východě a amík je bůh. A zde jsem pak našel vyjádření historika: http://www.nekorektni-tv.cz/?p=14577

Rivalové (2013) odpad!

Ano. ODPAD. V oblasti filmů z prostředí automobilových závodů je to něco příšerného. Viděl jsem hodně filmů z této oblasti. Ale toto se jen tak nevidí. Ani jako film mě to zvlášť nenadchlo. Film nemá vůbec, ale vůbec žádnou historickodokumentární hodnotu. Tolik chyb jsem ve filmu v životě neviděl. Docela dobrou recenzi na tento film jsem našel tady: http://f1news.autoroad.cz/dalsi/45524-rivalove-rush-peklo-na-nurburgringu-opet-oziva/, A to to není zdaleka úplné. Ten režisér snad na automobilových závodech nikdy nebyl. A teď do mně.

Letní romance (1975) (TV film) odpad!

Hrozné. Dokonce i na tu dobu.

Operace negližé (1968)

Možná se budete divit, proč až 5 hvězdiček. Tenkrát, když to dávali v kině mi bylo asi 13 let a s kámošem jsme chodili snad na všechny filmy. Na tento film jsme museli koupit 10 lístků, aby se vůbec promítalo a v kině jsme byli pouze dva.

Tenkrát v Americe (1984)

Je pravdou, že jsem viděl i horší filmy, třeba Havlovo odcházení. Hvězdu dávám hlavně za to, že režisér vydržel až do konce příšerně dlouhého filmu. Jinak to byla gangsta sračka, jako všechny jiné filmy z dob prohibice.