Lukmignon

Lukáš Zdeněk

Česko

• 7.9.2016  14:39
    Kiss (TV film) (2016)

První oficiální bluray legendárních KISSáků je pro mě obrovským zklamáním. Koncert je oproti běžným vystoupením dost zkrácený, playlist by mohl být lepší a zvuk? Katastrofa! Kytary i bicí potichu, Paulův zpěv se téměř nedá poslouchat. Snad jen písničky co zpívá Gene nejsou špatný, ale jako skalní fanoušek jsem čekal mnohem, mnohem víc.

• 31.7.2016  18:36

Pokud vás LUCIE zajímá, tak se rozhodně nudit nebudete. Já jako skalní fanda jsem čekal ještě malinko víc, ale tak hlavně že kluci zase hrajou...

• 15.4.2016  14:58
    Lucie 2014 (koncert) (2014)

na bluray jsem od této kapely čekal jak na smilování boží

• 22.5.2015  13:14

Ikdyž bych si přál nějaký bluray disk, vzhledem ke Stanleyho zpěvu už asi nikdy nic lepšího od KISS nevyjde...

• 31.8.2011  15:20

Sandlera mám fakt rád, ale pořád jsem čekal, že přijde něco, co nepřišlo. podle mě má Adam i lepší romantické komedie

• 4.1.2011  13:53

Typicky hollywoodská komedie o nic netušícím týpkovi, kterej zdědí miliony (nebo vlastně miliardy) dolarů. A i když to může působit lacině, zábava je zde na prvním místě. Tohle je přesně role, v který je mi Adam Sandler absolutně nejsympatičtější. Winona a John Turturro jsou takovou třešinkou na dortu. Nenudil jsem se ani minutu a rád se k tomuto snímku vracím

• 2.1.2011  19:46

Dva výborní herci na dvou nesnesitelných postech. tak tedy 2*

• 1.12.2010  16:21
    Rivalové (1996)

Ikdyž uznávám, že jsem tento film poprvé viděl jako puberťák, při prvním až desátým shlédnutí jsem se nemohl přestat smát. A dodnes ho mám na seznamu svých nejoblíbenějších, ikdyž už na něj nekoukám tak často. Kdo viděl "Golfový sen" a čeká něco podobného bude zklamaný, kdo se chce odreagovat a dobře pobavit volí správně.

• 1.12.2010  15:26
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Tele tele bylo lepší... o 2*

• 5.11.2010  11:09
    Karate Kid (1984)

Tak nevím, tři a nebo čtyři? Jako teenager bych dal určitě 4*, dnes už ne, ale pořád je to stará dobrá klasika.

• 5.11.2010  11:01

Není to tak dobré jako jednička, ale změna prostředí (z kostela do školy) nedopadla zas tak špatně, jako u většiny "dvojek"

• 5.11.2010  10:58

Tohle mě prostě baví, víc od hudební komedie nečekám. Originální námět, dobrá hudba a skvělý výkon hlavní představitelky. v daném žánru film, který si zaslouží top hodnocení.