Maska (1994)

U toho sem se nasmál až - až. Jim Carrey zahrál masku jak má být. Uplně jak animáč.

Pretty Woman (1990)

Prostě klasika, Julia je fakt třida. Co dodat.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Od tohoto filmu sem čekal o dost víc. Sem slyšel same hlašky, že na to v kině hleděli pořád se zavřenyma očima. Omyl, mě tam nic tak strašného nepřipadlo, ale nevim, jestli se to opravdu stalo, nebo si vzal příklad od nějakého zabijáka, který tam opravdu "řádil". Ale závěru sem se trochu bál. Amatersky zaběry dělají divy.

Sestra v akci (1992)

Pro mě snad nejlepší komedie. Barová zpěvačka, která změní život spousty lidem. Mohl bych se na to dívat pořád do kola. Obzvlášt sbor v kostele mě nejvíce dostal - převtělil se do skutečného světa. Whoopi má talent na všechno.

Strašpytlík (2005)

Střeštěná komedie, ale ještě ujde. Byl sem na tom v kině, nevěděl sem o čem to bude, ale překvapilo mě tam UFO, které sem tam vůbec nečekal. Ale vickrat už se na to nepodivam...aspon neuvažuji.

Želví nindžové III (1993)

První díl byl docela fajn, ale co každou sérii to jde s želvama z kopce. Tu už nejsou,co bývaly.

Četník a mimozemšťané (1979)

Četník se mi vždycky líbil. No vlastně většina filmů s Louis de Funem, ovšem jedině s dabingem Františka Filipovského. Četník ze Santropez se mi libil asi nejvíc, ale tento dil take. Možná je to tim, že mimozemšťané mi byli vždycky blízcí:-)

Útok z hlubin (1999)

Za to, že je to můj první film na VHS z půjčovny, dávám tři hvězdy. Jinak dívat se na to dá.

101 dalmatinů (1996)

Cruella je prostě skvělá. Navíc je to snad první film, na kterém jsem byl v kině. Výborná komedie! :)

Krotitelé duchů (1984)

Viděl jsem ho už několikrát. Prostě pohádka pro dospělé. Navíc zde hraje moje oblíbená herečka Sigourney Weaver!