Smrtihlav (1998)

Dark City je plný temnoty a nevědomosti. Jednoho dne se hlavní hrdina John Mudrock probudí v hotelovém pokoji a vůbec o sobě nic neví. Zjišťuje svoji existenci, a krok za krokem zjišťuje neskutečné informace. Jsem předtím vůbec nevěděl o čem to bylo, tak mě ke konci film dost překvapil,jak to doopravdy bylo. Stojí za to se na to podívat znova. Akorát název "Smrtihlav" moc nechápu. "Město v temnotě" je lepší.

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

Brutální a drsný film. Velice mě tato černá komedie fascinovala. Taková nešťastná náhoda jak nakonec může přerůst všem přes hlavu a nakonec zničit vše. Počátek je vždy v něčem jednoduchým,prostým, třeba jako je prostitutka:-D

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

Naprosto vynikající pilotní dvojdíl plný spousty nových pojmů, vysvětlení, triků a akce. Pro seriál skvělým startem.

101 dalmatinů (1996)

Cruella je prostě skvělá. Navíc je to snad první film, na kterém jsem byl v kině. Výborná komedie! :)

Maska (1994)

U toho sem se nasmál až - až. Jim Carrey zahrál masku jak má být. Uplně jak animáč.

Noc pastýřů (1993) (TV film)

Pro mě skvělý film o J. J. Rybovi, o jeho talentu a vzniku slavné České mše vánoční, která je nejznámější u nás. "Hej mistře vstaň bystře! Shlédni na jasnost..." Hraje J.Abrhám jako J.Ryba a D. Havlová jako jeho žena. Na tento film se můžu dívat pořád, aspoň tedy na závěr, kdy zazní jednou o vánocích v rožmitálském kostele nejznámější část Gloria.("Sláva budiž Bohu velikému! Pokoj lidu všemu pokornému! Dnes se narodil spasitel, všeho světa vykupitel!")

Želví nindžové III (1993)

První díl byl docela fajn, ale co každou sérii to jde s želvama z kopce. Tu už nejsou,co bývaly.

Sestra v akci (1992)

Pro mě snad nejlepší komedie. Barová zpěvačka, která změní život spousty lidem. Mohl bych se na to dívat pořád do kola. Obzvlášt sbor v kostele mě nejvíce dostal - převtělil se do skutečného světa. Whoopi má talent na všechno.

Smrt jí sluší (1992)

Všem jim to tam opravdu moc slušelo. Ještě, že tam měli ty "kraksny" Bruse. Ale výborný výběr herců.