Cesta do zatracení (2002)

Tenhle film přinesl krásnou ukázku z vrsev bohatých lidí, kteří ovládají mnoho dalších a na lidském životě jim nesejde. Stačí málo a jste odepsaný a nezmůžete proti tomu nic. Michael Sullivan (Tom Hanks) proti tomu bojoval a rozhodněte sami zda vyhrál nebo ne......jinak je to krásný dramatický film s výbornou zápletkou

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Pár vtipných scének jsem tu určitě našel, ale téměř po celou dobu jsem se výrazně nudil, takže z toho vyšlo velice nejisté 3*....Se Životem Briana se to nedá vůbec srovnávat, hodně mě tento snímek zklamal!!!

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Velice zábavné, velice zajímavé. Zpočátku to vypadalo jako průměrnější komedie, ale její "chytrý" humor na mě velice zapůsobil a velice mě pobavil.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Rowan Antkinson zde ukázal stránku, jak ho z jeho nejúspěšnější řady seriálů Mr. Beana neznáme. V Mr. Beanovi mluví jen velice zřídka a ukazuje svůj herecký um, ale zde prokázal, že dostal od boha i dar řeči, kterým mě pobavil jako ještě žádná komedie před tím!!! Smát jsem se snad za celou dobu ani nepřestal, protože každá scénka byla výborná

Miluj mě, prosím (2004)

Tohle je můj ideál o zápletce ve filmu! Všechno spletené dohromady, prolínají se obrázky ze současnosti i z minulosti, že jsem se v tom až ztrácel, ale postupně do sebe začalo vše zapadat jak puzzle. Celý příběh se poskládal do dramatického úseku života jednoho muže....rozhodně velice zajímavý film, který se mi opravdu líbil!

Rudá planeta (2000)

Docela slibný sci-fi nápad, ale není těch příběhů o Marsu až přespříliš???

Wasabi (2001)

Jak mám Jeana Reno rád, tak tahle akční komedie patří spíše k průměru, ale stále se mi líbí její pojetí japonského prostředí.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Nevím k čemu tento film připodobnit, ale nemůžu si pomoct....je to pouze "průměrnej americkej akční" film. Nic víc, nic míň.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Tento film má samozřejmě své mouchy a tou největší je bohužel děj filmu, který neni příliš dobře vymyšlený, ale smekám před grafickou stránkou filmu. Celé vytvořeno na počítači a přitom velice reálné! To mě opravdu silně oslovilo a hodnotím za čtyři :-)