Živí mrtví - Bouře (2019) (epizoda)

Komentář uživatele kenkaku naprosto sedí.Tak debilní zakončení jsem fakt nečekal.

Živí mrtví - Ticho (2019) (epizoda)

Už to chtělo čistku.Škoda Anguse Sampsona,moc si nezahrál.Ale Alfa,alias holohlavá Jodie Foster,mě vážně nebaví.

Anihilace (2018)

Jedno z mála zklamání od Netflixu.Ale i mistr tesař se někdy utne.

Elvisovy začátky (2005) (TV film)

John Carpenter a Kurt Russell zvládli natočit film o králi daleko lépe.Tohle byl jen takový průměr.

Důvěrný nepřítel (2018)

V průběhu filmu jsem si vzpomněl na Simpsonovi,jeden ze speciálních čarodějnických dílů,kdy se robotický dům s hlasem Pierce Brosnana zamiloval do Marge.Že by se tvůrci inspirovali u legendárního animovaného seriálu?

Oscar 2019 (2019) (pořad)

Dal jsem celý přímý přenos,vyhrál film,kterému jsem to přál (i když Bohemian rhapsody nebo Vice bych bral víc) a upřímně se nekonalo žádné překvapení.Co mi však hodně vadilo byl český překlad,to byla fakt katastrofa.Byl jsem zvyklý na Baldýnského a Fuku,ti byli vtipní,ale ty letošní stály za prd.

Psycho (1998)

Natočit klasiku znovu záběr po záběru není umění,ale zbytečnost.

Na střeše (2019)

Jirka Mádl mě baví dlouho jako herec a jsem rád,že mě baví i jako režisér.Tak jen tak dál!

Tři mušketýři (2011)

To bylo pěkně....na ho..o!Ani pohled na moji milovanou Millu to nezachránil.Tam opravdu nebylo čeho se chytit.A ani se tomu nedalo smát,jak je to ubohý.