Amazing Spider-Man (2012)

Nemůžu si pomoct, ale mě se prostě nová verze líbila mnohem více. Spidy je víc věrný předloze, více vážný, více reálný Emma Stone je definitivně milionkrát lepší nez Kirsten Dunst. Ano děj se místy vleče, romantika je nuda, na efektech je místy hodně vidět digitálnost, střih nemá vždy hlavu a patu. A je to cílené na teenagery. Tenhle film je tak nějak debilně milý, že ho mám celkem rád.

Americká krása (1999)

Těžko komentovat, tento film nemá moc slabiny. Smutné i vtipné, film o životě a s notnou dávkou podtextu, který by si měl každý pustit. Kevin Spacey se u mě tímto filmem natrvalo zapsal. A ta hudba! 95%

Americký gangster (2007)

Tento film mám opravdu rád, skvělý příběh, moji oblíbení herci, oblíbený žánr dovedený pod taktovkou Ridleyho Scotta k dokonalosti. Pro mne osobně nejlepší gangsterka od dob Kmotra. 100%

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad) odpad!

Další z řady reality show, kterou je lepší nikdy nevidět. Inteligenci, humor nebo aspoň nějaké dovednostní disciplíny zde nehledejte, prostě jenom banda pipin, které neví co s životem a během pořadu se hádají, pomlouvají a psychicky hroutí. Porota je kapitola sama o sobě. Nejhorší na tom je, že se tam ani není čemu zasmát, tohle je prostě jedno velké nudné nic.

Angry Birds ve filmu (2016)

Pokud by byli lidi opravdu schopni hodnotit v rozsahu 0-5 hvězdiček, tak si film skutečně zaslouží těch 60%. Faktem ale je, že tady se rozdávají hvězdičky kdejaké vyhypované sračce, takže si dovolím dát čtyři, protože toto není na úrovni Batman vs Superman ani omylem. Animace dobrá, hlasy super, děj je primitivní, ale tak je to pohádka, pokud tu někdo čekal shakespearovské drama tak je mimo. Vtipných i roztomilých momentů bylo mraky, stačí jen nebýt morous a umět se bavit. Poměrně překvapivá je pro mě i narážka na problém migrace. V rámci shlédnutelných komedií je to dobré a rozhodně míň debilní než komedie typu Pařba kdekoliv.

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Jednicka me bavila vic, ale. Prihlouply animacky komedie me obvykle bavi, protoze umi byt mistama vtipny, tohle je ten pripad. Jo a ten vizual je fakt extremne dobrej. Nekdo si na tom dost dobre vyhral.

Anihilace (2018)

Za Natalii dávám o hvězdičku víc, než si to objektivně zaslouží. Dějově je to skutečně kravina bez nějakého zajímavého momentu nebo výrazných herců.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tenhle pořad sice má svoji masku (sprostá mluva, tvrdá upřímnost), ale díky tomu mě i víc baví. Ale v podtatě jde o to, že Pohlreich ví co dělá, ať už jde o vaření, chování k hostům a nebo vedení restaurace a ti zoufalci co si ho zavolají jsou ve valně většině absolutně mimo. Jednoznačně nejvíce smysluplný pořad na komerčních televizích, u kterého se jednak neskutečně zasmějete, něco se i přiučíte a občas se vám zvedne kufr když si představíte že ste v něčem takovém taky třeba jedli. Bohužel na gastronomické chování Čechů ádný vliv neměl, takže u nás se budou pořád tlačit ty špagety s kečupem a na všem vrstva eidamu.

Ant-Man a Wasp (2018)

No jako v každé Marvelovce to nemá charismatického záporáka, ale jinak je Ant-Man and Wasp výrazný upgrade jedničky, což bych nečekal. Vše je v podstatě stejné - cílová věková skupina, efekty, styl humoru, ale ve všem to Marvel dotáhnul na vyšší úroveň. Skvělý film, zábavnější než noví Strážci Galaxie a možná mě ukamenujete ale za mě to je asi i lepší komiksovka, než Infinity War.

Apocalypto (2006)

Tohle je slušný komorní akční nářez, přitom podle názvu jsem čekal něco úplně jiného. Za autenticitu dávám palec nahoru, protože až o konce filmu, než jsem si ověřil herce, jsem netušil, jestli je to točené s herci nebo skutečnými domorodci. Slabším povahám doporučuji vůbec nekoukat, naturálnost je naprosto všudypřítomná a nezadá si s gore horory. Opravdu vyjímečný film, u kterého mne nenapadá k čemu jej přirovnat.