Clementine (2004) odpad!

Šmarja ten harant mě tam fakt hrozně sral...lehce pedo debilita, strašná hudba, ale ten závěr stál za to, to byly salvy smíchu :-))), omlouvajíci se Seagal...haha.

Comeback (2008) (seriál)

Nový díly už stojej za prd...

Copak je to za vojáka... (1987) odpad!

Bible každýho adoranta komunistické zhovadilé armády. Vykreslení k zvracení. Hnus,

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

Po prvním díle musím říct, že dialogy jsou strašný a trapný a herecký výkony neuvěřitelný, Ani Bolek to nezachraňuje. Fakt ne. A vtipy jsem taky zatím žádný nepochytil. Ale ještě uvidím, co z toho vyleze teda. Pak případně svoje hodnocení upravím.

Černý Petr (1963)

Vynikající dílo. Miluju scénu, jak Petr pronásleduje domnělýho zloděje a pak tu, kde Pucholt vypadne v loďky.

Česká hvězda 2011 (2011) (pořad) odpad!

Milej Barrandove, Rytmusi života a podobně, tu cenu návrat roku jsi pěkně posral. Bartošová místo Neckáře ? Tohle mi teda hejblo žaludkem...

Česká 30 (2012) (pořad) odpad!

Jákl měl dát Dejdarovi pořádně přes držku, víc a víc a víc a pak nafackovat aji sobě, celýmu štábu a spláchnout se na dno televizní estrády, kam právem patří.

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (pořad) odpad!

Chcu malou jednonohou sirotčí cigánečku, co vyfikne voperní árii, až se z toho zesere celá aréna! Chcu pořádnýho dojemňáka, abych mohl smrkat do kapesníků. A k tomu zlatej bazr.