Silencia90

• 29.10.2019  08:03

První díl byl tedy lepší. Nemám moc ráda filmy o zvířatech. Ale ok. 3,5*

• 22.10.2019  17:24
    Teroristka (2019)

Byla to hloupost a polovinu času mě to nebavilo, přesto konečná konfrontace ve vile vážně stála za to. 2,5*

• 28.6.2019  23:13
    Yesterday (2019)

Čekala jsem pecku a... ta se nekonala. :( Byl to milý komorní film, co se bral docela vážně. Nebyl špatný, vlastně byl docela dobrý, ale čekala jsem něco jiného. Netrvala bych úplně na stylu Bohemian Rhapsody, ovšem mohli se alespoň snažit udělat to trochu muzikálnější. Trailer vypadal úžasně zajímavě, bohužel však ani jednu písničku nezahráli celou. Proč? Škoda.

• 24.10.2019  10:01

Příjemný, ale ničím speciální film. Není to tak extra dobrý, jak se traduje, ale je to fajn. 3,5*

• 26.11.2018  23:07

Často jsem si říkala "snad teď ještě není konec". A ten konec byl epický! Skvělé bylo, že ten koncert neutnuli po první písničce. Zvláštní nedovysvětlený raketový start a absence konce života mi ani moc nechyběly. Mělo to to, co to mělo mít.

• 5.11.2018  13:15
    Charmed - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Kdo očekává totéž, co nabízí předloha, bude zklamán. A dle hodnocení to nejspíš očekává každý. Já osobně jsem také byla z restartu trochu rozhořčena. Nicméně zvědavost zvítězila. A musím říct, že tohle jsem nečekala. Čekala jsem vážný restart a hraní si na něco, co to není. Jenže oni to pojali vtipně. Vtipně? Ano, vtipně. A musím říct, že mě to docela bavilo. Samozřejmě, že to není jako staré a úžasné Charmed. A nikdy nebude. Troufnu si říct, že se jim to nikdy v ničem nevyrovná, protože to nemá téměř nic společného. Proto si mohli odpustit i ten stejný název. Nicméně pokud to beru jako nový nezávislý produkt, jsem docela spokojena. Není to zas tak špatné, lehce nadprůměrný seroš. Kromě názvu, který si teda mohli vymyslet nový ještě pohaním výběr nové Piper, která je mi krajně nesympatická. "Prue" je super, "Phoebe" na sobě snad ještě trochu zapracuje (doufám), ale Mel... Navíc kromě (nejspíš) nejstarší, ty holky vypadají na 16, obě. A proč sakra kouzlí v latině? No... uvidíme 3,5*

• 29.5.2018  12:43

3,5* nebylo to špatné, ale na konci už jsem si říkala, co je to za blbost, když tam vlaky létaly vzduchem. Natočené to bylo chvílemi hodně zajímavě, různé nezvyklé záběry byly poutavé, ale nakonec jsem si odnesla dojem, že toho bylo příliš.

• 7.10.2018  21:08
    Den co den (2018)

Zajímavé. Bavilo mě to, ale tak nějak nevím, co mi to chtělo sdělit. 3,5*

• 6.8.2018  21:04

Upřímně, čekala jsem to lepší. Nebylo to špatné, dokonce mě to hodně bavilo, ale s tímto námětem se dala udělat i vtipnější komedie. 3,5*

• 20.8.2018  09:37

No jako... bylo to lepší než předchozí díl, nicméně pořád je to spíš 3,5*. Žádný zázrak. Vidět to znovu asi nemá cenu.

• 30.9.2018  23:20

Vážně vážně vážně nechápu, proč tam Meryl nehraje. Fakt mi to nedochází. Celkově mi tam jaksi chyběl příběh a film je takový smutný až patetický. Světlé momenty jsou, když se objeví úžasná Lily. Tato okouzlující kráska táhne celý film a vydržela bych se celé dvě hodiny koukat jenom na ní. :) Amanda taky není špatná, je na ní vidět, že dospěla. Andy je také příjemným zpestřením. Trochu mi tu vadilo, že se tu zpívá bez zjevného důvodu. Film je pro mě menší zklamání. Nejlepším okamžikem filmu je jen příjezd lodí. Kdo neviděl první díl, nejspíš bude tápat, kdo je kdo. Hudební filmy, natož s Abbou by měly dostat plný počet, což tady bohužel nevyšlo. Nějak nevím, jak toto dílo uchopit. Jednička byla skvělá, a tak jsem prostě čekala víc. 3,5*

• 16.8.2018  20:11
    Mrakodrap (2018)

I když je to celkem hloupost, potěší hlavně příjemnou Newe. Ta se jakožto manželka hlavního hrdiny konečně umí chovat narozdíl od podobných žen z podobných filmů. Potěšil i happy-end a milý miliardář. Nic v tomto filmu nenaštve a neurazí, což je v poslední době celkem vzácnost, jak se každý snaží svůj film udělat originální. Tento se o to nesnaží a jde mu to výborně. Prostě je to fajn film. 3,5*

• 20.8.2018  21:41
    Máš ji! (2018)

Lepší, než většina, stále ne nadprůměr. Hromada hloupostí a přehnaných situací snižují dojem, závěr zase trochu zvyšuje. :) 3,5*

• 10.2.2018  22:13

Bylo to fajn :) Hezky se na to dívá, ale nic to do života nepřinese. 4,5*

• 15.8.2018  07:43

Obsazení bylo fajn, ale ty všemožné automatiky a nevysvětlitelné pomoci byly už trochu moc.

• 22.5.2019  22:41
    Pátrání (2018)

Velice originální zpracování!

• 15.7.2018  23:34

Bylo to super. Moc se mi líbily odkazy na různé filmy či hry. Nejsem teda moc fanda herních stříleček a honiček a to je to, co u mě filmu ubírá. A člověk bohužel víc sympatizuje s virtuálním Wadem než skutečným. Jinak ale super nápad, super příběh a super zpracování. 4,5*

• 31.10.2018  22:53
    Set It Up (2018)

Je to hezké, ale nenadchne, přesto ani neurazí. Naopak, některé vtipy jsou neotřelé a svěží. Na víc jak lepší průměr to však není.

• 7.11.2018  21:12

4,5* kdo by čekal, že u telefonu zažije takové napětí...

• 11.9.2018  22:40

Je super vidět film natočený na jediný záběr. Navíc hlavní hrdinka je velice sympatická. Když čte člověk zprávy, ani mu nedojde, že lidi na tom táboře netušili, co se to děje, kolik vrahů tam je, ani kdy to skončí. Kdokoli může teď moralizovat "měli udělat tohle " nebo "já bych šel tam". Ale s dostatkem informací je to snadné, oni je neměli. Hezky reálně zachycený nehezký teror bez rozuzlení. Realita jej totiž často nemá.

• 30.9.2018  00:05

No hrozný. Jako horor je to jistě úžasný, ale jako film už to nikdy v životě nechci vidět. Vlastně to ani nechci dokoukat. Tak trochu Nezvratný osud. A ten konec popírá moralitu hlavní hrdinky! Ts. Horor, co ale vlastně stojí za zhlédnutí, protože splnil, co se od něj čeká. Je jen moje chyba, že na to koukám. Nicméně je trochu pravda, že mi hrdinové moc k srdci nepřirostli a jestli někdo umře nebo ne mi bylo celkem fuk.

• 29.7.2019  17:40

Krejčíkovou ráda nemám, nicméně komediální role ji sednou.

• 19.7.2019  22:03
    Čertí brko (2018)

Moc milá pohádka, která potěší. Hodně dobře jej táhne Ondřej Vetchý, bez něj by to nebylo tak dobré.

• 18.1.2018  22:11
    7 životů (2017)

Velmi originální. I když bylo od začátku jasné, kde je zrada, přesto film dokázal být zajímavý. Dystopie mají prostě vždycky co nabídnout. A na hlavní herečku se nešlo vynadívat, je skvělá!

• 9.12.2017  21:38

Já jsem to asi nepochopila. Nebo nevím. Mám ráda podobné filmy, ale tohle nějak nemělo konec? Nebo rozuzlení? Nebo něco jiného...? Tak nějak mi asi neodchází, co tím chtěli říci. Film mě bavil, ale nechápu ho. 2,5*

• 5.6.2018  07:45
    Coco (2017)

Opravdu jeden z těch nejpovedenějších animáků. K nejdokonalejšímu hodnocení mi chybělo trochu více humoru, ale ono by se to asi do tohoto tématu úplně nehodilo. Bylo to super a nejlepší bylo překvapivé rozuzlení. 4,5*

• 23.2.2018  11:31

Působilo to na mě lépe, než 27 let stará předloha, nicméně na základě tohoto tématu by se dalo vymyslet něco mnohem zajímavějšího.

• 7.1.2018  21:38

Je to dobrý, je to vtipný. Jedničku to nezesměšňuje ani neuráží, jen to na ni volně a dokonce bych řekla mile navazuje. Byl to fajn nápad ačkoli jsem se zpočátku bála, když jsem slyšela o komedii. Ale humor není naštěstí trapný. :) 4,5*. Jedinečnosti a slávy jedničky toto dílo však nikdy nedosáhne.

• 23.7.2017  00:57

Je to výpravně krásné, líbilo se mi, jak použili ne moc častý motiv renesance - období paruk a líčidel. Diky tomu měl film krásné barvy a prostředí. Moc pohádek se do této éry dějin nezasazuje. Což je, myslím, dobře. Tady to však sedlo. Obsazení bylo výborné a efekty zvířete i starožitností dokonalé. Co mi však moc nesedlo byla Emma v roli nevinné Belly. Je sice krásná a moc jí to sluší, ale výraz jejího obličeje se podle mě úplně nehodí do takovéto role. Vypadá trochu zmateně a nevýrazně. Její obličej není moc dělaný na grimasy, které jsou zakladem pohádek. Ale jinak super. :) 4,5*

• 5.1.2018  23:05
    Marie Terezie (TV film) (2017)

3,5*. Prostředí i kostýmy super, ale člověk by čekal zajímavou ságu o nejvýznamnější pracovnici, o které se učil ve škole. A ne druhořadou harlekýnku skoro o ničem. Film skončil přesně tam, kde by začal být zajímavý.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17