• Pohádka

Nová holka (2011) (seriál)

Asi tak průměr se světlými momenty. Občas ale i horšími momenty. Ty světlé ale stojí za to. 3,5*

Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Na můj vkus moc neskutečné. Imaginární přítel, který se jen tak jakože objeví a zůstane? Blbost. Jinak film pěkný. Ale čekala jsem víc. To to nemohl být třeba kamarád z dětství? Normální chlap? No mimochodem Michael byl úžasný. I Alyssa. Jak říkám. Moc pěkný filmík.

Paralelní světy (2012)

Takové horší 4*. Nebo lepší 3*... Nápad teda výbornej, ale tohle není zrovna můj šálek čaje. Takový špinavý jednotvárný modrozelený prostředí. No průměr to není, ale klasa taky ne. To podobný filmy například "Vyměřený čas" nebo "Ostrov" byly mnohem lepší. Je mi to tak líto! Jim je skvělej, i ta myšlenka...

Bídníci (2012)

Ta ošklivost prostředí mi připomněla Parfém: Příběh vraha. Překvapilo mě, že moje zamilovanost v muzikálech má i své meze. 2,5* pouze a jedině za muziku a za obsazení.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Bohužel jsem čekala víc. Od takového filmu se skvělými herci a supr popisem. Ale nějak mi to přišlo trochu zmatený. Jen poslední události filmu zvedly laťku a především vážnost filmu se najednou zdála být zajímavá, ovšem ne na dlouho. Prostě mi moc nesednou ponurý filmy s hlubokými monology. Tak nevím jestli to výborné rozuzlení dokáže zachránit zbytek filmu.

Jméno růže (1986)

Tak asi 2,5*. Ale kam se přiklonit? Já bych radši spíš dolu, protože mě to zrovna moc nebavilo, když si ale vybavím ty kostýmy, prostředí a atmosféru filmu s detektivním příběhem, tak snad asi i nahoru, ale fakt nevím. Jen nechápu co všem na tom přijde tak úžasný.

Anna Karenina (2012)

Marianelli nezklamal, ovšem Wright ano. Možná za to ale nemůže Wright, ale samotný Tolstoj. Musím říct, že krásná kamera - jak divadlové kulisy nebo barvy a kostýmy a všechno s tím spojeno, prostě vizuálně maximální spokojenost, to spíš ten příběh, nebo nevím co, přislo mi to takový nedodělaný.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Dlouhé, nudné a zbytečné scény, hlavně v první polovině filmu si mohly odpustit. Minutu zírajíc na (nikam) zírající Bellu za zvuku tklivé hudby ztrácím pomalu trpělivost. Jinak to nebylo špatné. Celá sága je víceméně to, co jsem čekala, až na ten rychlý spád věcí (díky kterému příběh nestihne začít nudit).