• Pohádka

Alvin a Chipmunkové (2007)

Ze začátku jsme přemýšlela o pěti hvězdičkách, ale ten příběh se moc nepovedl... Čekala jsem od toho víc.

Expendables: Postradatelní (2010)

Trošku morbidnější než jsem zvyklá (lítající kusy těl a krve zrovna nemusím), ovšem o to více vtipné. Akorát Bruce a Arnold se moc nevytáhli. :( :) Ovšem Sylvi vypadá líp.. o mnoho líp a charismatičtěji. Jen jsem doufala ve víc JMEN (Van Damme, Seagal nebo i Snipes). Každopádně jsem moc ráda za Crewse a pro mě celkem nový objev Statham.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Čekala jsem romantiku, ale takovou, co mě čekalo první polovinu filmu určitě ne. :D Doteď nevím co si o tom filmu myslet. Chvíli komedie, pak šílenost a pak romantika, trošku drámíčka a pak zase šílenost a komedie... Nevím jak ten film ohodnotit. Chvíli blbost na 2*, pak to vyrovnalo aspoň na 3*, nakonec snad 4*? Nevím, asi zůstanu u středu, ale... asi to budu často měnit, protože fakt nevím. Znám dosti filmů, co posledními 10 minutami zbytek úplně zazdí, ale tady to byl úplnej opak. Posledních 10 minut filmu bylo nejlepších... No, každopádně je to zajímavý.

Popelky (2010) (TV film)

Že silné holky nemůžou být úspěšné? Pravda tak napůl. Pokud se oblékají jako v tomto filmu, jsou neupravené a při každé narážce vyšilují, pak ano. (Nejvíc mě teda vytočilo zobrazení, že tlustí lidé pořád jedí a jsou upatlaní, což vůbec není pravda.) Pokud ale mají o sobě reálnou představu, nemusí to být tak zlé. Snažit se pěkně obléci a upravit se mohou všechny, a hezká pak může být každá. Nepředstírám ale, že štíhlejší holky to maj jednodušší. Zvláště v osobním životě, který ať se oblékáte jakkoli, nejste-li štíhlá, nestojí za nic. V tom případě je na místě "začít se sebou něco dělat".

Malá vada na kráse (2005)

Téma? Skvělé. Herci? Fajn. Ale z celého filmu šla taková neuspořádanost, jako by film nevěděl jak se tvářit. Správné momenty nebyly zdůrazněny a celé to tak nějak uběhlo tak, že si na konci říkáte: "A co jako?". Zpracování tedy trochu horší. Ale bylo to vtipné... a ten Christian Kane... :)

12 opic (1995)

Tak tohle bylo strašný :D Celý film super, skvěle vymyšlenej, propletenej, zajímavej a všechno... ale ten konec? Ten to zazdil. Já nevím čím to je, že mi u pár filmů vůbec nesedí konec. S hodnocením teda váhám. :( Ačkoli, je to přece Bruce....

Čertova nevěsta (2011)

Přijde mi, že princezny z pohádek poslední doby jsou jakoby malomocné. Neumějí se pořádně vyžvejnout, jen se culí a protivně odporují. Jako tady. Chudák kluk se pro ní dře. :D Jinak ale výborný efekt s vílou Leknínou, jak se rozplývá do mlhy. Pohádka je to milá a typicky pohádkově troškovská.

Labutí princezna 2: Tajemství hradu (1997)

Tak tohle je pokles. Naprostá fraška prvního dílu. Ani grafika není nic moc, písničky nudné a divné, a hraje si to na bůhvíco. A kam se poděli všichni lidi?

Casablanca (1942)

Nelíbí se mi konec filmu - kdo s kým zůstane. Ani nevím proč, prostě mi to nesedí, přesto oceňuji charismatické postavy a věřím, že film by se mi líbil víc, kdybych věděla víc o té době, nebo kdybych v ní přímo žila, což bych si zrovna nepřála.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

Oproti jedničce pro mě značnej pokles. Snažili se vyrovnat asi HSM protože začali s písničkama i mimo pódium a chtějí-li jen něco říct. Film i písničky jsou moc hezké, ale nedá mi to, že jednička byla kvůli "pódiovýmu" zpívání lepší. Jenže... hudební filmy, to je prostě moje krevní skupina, je to něco, co já prostě můžu :)