Kniha džunglí (2016)

Den po projekci si z nové Knihy džunglí nepamatuji skoro nic, krom několika opravdu krásných záběrů. Jasně, že nemohli přijít s nějakým úžasně novým příběhem, který by byť jen trošku ten plytký děj obohatil, ale ke mě se po hodině filmu začala dostavovat nuda i přes to, že CGI zvířata a prostředí byla opravdu pastva pro oči. Svým pojetím mi Disneyova kreslená verze z 60. let přišla daleko zábavnější a lepší. 60%

Orel Eddie (2016)

Skvělá stylová hudba a perfektní výkony Egertona a Jackmana z tohoto filmu dělají velmi nadprůměrnou záležitost! Já se bavil od začátku až do konce a souhlasím s tím, že rukopis Vaughna je tam znatelný :) 80%

Do posledního dechu (2016)

Chce být strašně moc líbivým filmem a vlastně jím i je. Má to opravdu skvělou kameru, povedenou výpravu, vizuální efekty a pěknou hudbu, ale je to od režiséra všechno až příliš velká sázka na jistotu a to je podle mě ta největší chyba. Filmu chybí ty nejpodstatnější věci a to napínavost v jednotlivých scénách, větší propracovanost postav a gradující závěr. Škoda, protože jak příběhem, tak hereckou sestavou měl Finest Hours skvělý potenciál stát se daleko lepším filmem. 60%

Kolonie (2015)

Místy strašlivě hloupé a naivní, ale stále na plno místech dobře gradující a napínavé. Nyqvist je super slizák! Konec tomu ovšem ubírá hvězdu dolů, to americké završení je do očí bijící a celkem dost mi to narušovalo celkový dojem z filmu.

Saulův syn (2015)

Kamerově a zvukově precizní! Příběhově ovšem o dost slabší...

Pád Londýna (2016)

To nejlepší na tom všem je samozřejmě stále Gerard Butler a akční sekvence, které jsou řemeslněji zvládnuty o chlup lépe než v jedničce. Škoda toho scénaře, který je naopak ještě o něco dementnější a film to sráží o hvězdu dolů. 40%

Čarodějnice (2015)

Atmosférická dobová lahůdka! V tomto žánru určitě nadprůměr. 80%

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Většina filmu je v mých očích jen taková lehce nadprůměrná žánrovka. Goodman skvělý a zralý na nominace! Konec raději komentovat nebudu a se skvělým Cloverfieldem to má jen pramálo společného. 65%

Liga výjimečných (2003)

Celkem koukatelná záležitost, ale jakmile se ve filmu vynoří ponorka, tak se celá liga výjimečných neskutečně potápí dolů.

Drive Angry (2011)

Guilty pleasure jako blázen! Podstatně lepší a zábavnější jako oba filmy Ghost Ridera.