• Pohádka

Spectre (2015)

Nemůžu si pomoct, ale tahle bondovka mě vůbec neoslnila. Málem jsem se ukousala nudou. Daniel Craig je sice pořád sexy nabušený James ale připadalo mi, že ho to už vůbec nebaví a ztrácí dech, jakoby se to každým okamžikem chystal zabalit a jít domů.Asi jsem u něj zvyklá na pořádnou dávku adrenalinu, než na citové výlevy. Lea je sice sexy Bond girl ale celý film se tváří stejně, (že by další adeptka po Kristen Stewart na herečku a´la poker face?) a o Monice a o jejich 10sekundových holých zádech se raději ani nezmiňuji. No a Chris Waltz? Jo, ten svým záporákem sice nikdy neurazí ale v tomhle případě ani moc nepřekvapí. Možná je to tím, že je ho všude plno a hraje pořád stejné typy rolí, takže tak nějak tušíte, co čekat. No, nepotěšili jste mě, nepotěšili.....Zlatý Skyfall a Casino Royal.

Železná srdce (2014)

Dobry valecny film, o tom neni pochyb ale pro mě bohužel citově prazdny, žadne emoce to ve mně vzbudilo, ani konec ne, a že to byl pusobivy masakr. Nemam co vytykat po herecke strance, dobry. Mladej Lerman mě překvapil, švihnutej LaBeouf nezklamal (ač mu při natačení hrablo), a sexy Bradík je srdcovka, že... (Ani to jeho polonahy telo mě nedonutí zvyšit hodnocení :-) ).Pro mě to byl dobre zpracovany "ratata" film, nic vic, nic miň.

Zmizelá (2014)

První půlka skvělá, ale druhá, kdy se do toho vloží fyzicky přítomná Amy tak se to jen vleče....

Správná dvojka II (1998)

Než se dostali do cíle, tj. na svatbu, tak to byla páradní jízda dvou potrhlých staříků, po tom už to moc zábavný nebylo a přišla na řadu typické "americké rodinné klišé kecy".Cca 20 min. ke konci to ztrácelo dech ale jinak se jsem se bavila.

Kráska a zvíře (2012) (TV film)

Kdyby byl princ po proměně hezčí, možná bych dala i 4*, ale na německou pohádku je to i tak dost dobré. Možná dokonce lepší, než naše nové české pohádky, zvláště ty, co byly letos na svátky :-/

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Má vůbec ještě cenu psát nějaké komentáře k českým novým pohádkám? Ne, nemá, stejně bych se pořád opakovala. Tři dny za sebou tři strašné pohádky....., jo mám k tomu jednu poznámku, Emiliu Vašaryovou jako dementní, senilní babku bych nejraději shodila z hradní věže, za to jak mě 90min. s*ala! A můžete mi říct, proč české herce dabovali čeští herci?????

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

A to pojmy derivace, pythagoras a mocniny dětem řeknou asi hodně ...pro dospělaky těžka nuda, pro děti absolutně nepochopitelne...pro koho se pohadky vlastně točí?! Ustřední dvojice nejenže postrada jakekoliv emoce, ale chovají se naprosto nelogicky, (2x stejná scéna u vodopádu) a ostatni herci jsou tam spise do poctu a jeste k tomu mega trapni...1* za vtipneho Trojana a Vondráčka, kteří mě tam jako jediní bavili, no a zaver tu trapnost dovrsil...oproti tomuhle byla vcerejsi pohadka skvost... Strachu, tohle si pos*al...

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Zdlouhavá, nudná, nezajímavá pohádka, která místy nemá hlavu ani patu. 1* za obsazení. Po druhé to vidět nechci!

Ajťáci (2006) (seriál)

Chtěla jsem dát původně 4* ale po shlédnutí 1. dílu 2. série, kdy jsem málem spadla ze židle, nemůžu dát jinak než plnej počet :-D Tady není nic svaté :-D